Zastawa stołowa Babyono

Kolejnym, niezmiernie ważnym etapem rozwoju Twojego maluszka jest wybór zastawy stołowej. Dlatego w swojej ofercie zamieściliśmy naczynia stworzone specjalnie dla najmłodszych użytkowników stołu. Mają one mniejsze rozmiary, są stosunkowo lekkie i odporne na uszkodzenia, a ich kolorystyka i motywy sprawiają, że nauka posługiwania się sztućcami staje się wielką frajdą. Dlatego wspierajmy swoje maluchy poprzez zakup odpowiednich artykułów!

Znajdujące się w naszej ofercie sztućce, talerzyki i miseczki dla dzieci są poręczne i łatwe w użyciu. Specjalnie profilowane łyżeczki sprawiają, że jedzenie niemal samo trafia do buzi dziecka, co zachęca je do dalszego trenowania i doskonalenia tej jakże skomplikowanej czynności.

Oprócz typowych artykułów posiadamy również idealny na wędrówki kubek niewysypek. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi miękkich, silikonowych nacięć, dziecko może samo wyciągać z niego smaczne przekąski bez obawy ich rozsypania. Rodzice nie muszą więc już ciągle czuwać, a maluch czuje się przez to bardziej samodzielny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego zestawu!

Pokazuje 1-23 z 23 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji