Zestaw Odcisk Bobasa - niebieski

OP_T_ODC_BOB_NIE


Opera-Tech Odcisk Bobasa

Nowy produkt

Zestaw Odcisk Bobasa - niebieski Powiększ

Opera-Tech Odcisk Bobasa Opera-Tech Odcisk Bobasa

"Odcisk Bobasa” – nowość na polskim rynku. Produkt, dzięki któremu samodzielnie wykonasz, jedyną w swoim rodzaju, trwałą i niezwykłą pamiątkę dla Ciebie i Twojego Dziecka. Zestaw będzie doskonałym prezentem dla rodziców, dziadków, znajomych, a także dla samego dziecka np. w dniu 18 urodzin. Samo jego wykonanie będzie wspaniałą zabawą
dla całej rodziny. Kolor niebieski.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

26,99 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 8 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

Więcej informacji

„Odcisk Bobasa” zdobył Medal za spełnione „Dziecięce Marzenia” na tegorocznych, międzynarodowych Targach Children Dreams .

Odcisk Bobasa - zestaw różowy to metalowa ozdobna puszka, w środku której znajduje się paczuszka z kolorową masą gipsową. Cały produkt opakowany jest w ozdobny kartonik. 

Samo wykonanie jest bardzo proste i bezpieczne. Należy wymieszać masę gipsową z odpowiednią ilością wody, przełożyć do ozdobnej puszki, poczekać aż gips będzie tężeć
i następnie odcisnąć rączkę lub nóżkę Malucha. Na spodzie wieczka puszki znajduje się metryczka, na której można wpisać imię, wiek, datę wykonania odcisku.

Do każdego zastawu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.