Zestaw Odcisk Bobasa - niebieski

OP_T_ODC_BOB_NIE


Opera-Tech

Nowy produkt

Zestaw Odcisk Bobasa - niebieski Powiększ

Opera-Tech Opera-Tech

"Odcisk Bobasa” – nowość na polskim rynku. Produkt, dzięki któremu samodzielnie wykonasz, jedyną w swoim rodzaju, trwałą i niezwykłą pamiątkę dla Ciebie i Twojego Dziecka. Zestaw będzie doskonałym prezentem dla rodziców, dziadków, znajomych, a także dla samego dziecka np. w dniu 18 urodzin. Samo jego wykonanie będzie wspaniałą zabawą
dla całej rodziny. Kolor niebieski.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

19,40 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 6 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

Więcej informacji

„Odcisk Bobasa” zdobył Medal za spełnione „Dziecięce Marzenia” na tegorocznych, międzynarodowych Targach Children Dreams .

Odcisk Bobasa - zestaw różowy to metalowa ozdobna puszka, w środku której znajduje się paczuszka z kolorową masą gipsową. Cały produkt opakowany jest w ozdobny kartonik. 

Samo wykonanie jest bardzo proste i bezpieczne. Należy wymieszać masę gipsową z odpowiednią ilością wody, przełożyć do ozdobnej puszki, poczekać aż gips będzie tężeć
i następnie odcisnąć rączkę lub nóżkę Malucha. Na spodzie wieczka puszki znajduje się metryczka, na której można wpisać imię, wiek, datę wykonania odcisku.

Do każdego zastawu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.

Komentarze

Napisz opinię

Zestaw Odcisk Bobasa - niebieski

Zestaw Odcisk Bobasa - niebieski