Album Pierwszego Roku

OP_T_ALBUM_1ROKU


Opera-Tech Odcisk Bobasa

Nowy produkt

Album Pierwszego Roku Powiększ

Opera-Tech Odcisk Bobasa Opera-Tech Odcisk Bobasa

Radosne chwile spędzone razem z dzieckiem są niezwykle cenne, ale zarazem ulotne.
Aby z nich zostało jak najwięcej proponujemy Album Pierwszego Roku. Jest to jedyna w swoim rodzaju księga na pamiątkowe wpisy oraz zdjęcia. Specjalnie przygotowane miejsca na wpisy rodziców ułatwią zapisywanie najważniejszych i najbardziej przyjemnych chwil spędzonych z dzieckiem.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

26,50 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 8 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

Więcej informacji

Album jest przygotowany tak, aby dokumentował i upamiętniał cały pierwszy rok z jego życia. Oprócz tego w Albumie znajduje się miejsce na umieszczenie pamiątkowego pukla włosków oraz opaskę ze szpitala. Dodatkowo w Albumie jest specjalne miejsce przeznaczone na odcisk rączki i stopy dziecka, które będą przypominały o wszystkich szczęśliwych chwilach spędzonych z Maluchem.

Album Pierwszego Roku to wyjątkowa księga, która z pewnością stanowić będzie wzruszającą pamiątkę dla całej rodziny. Jest ona także doskonałym prezentem dla rodziców dziecka, jak i dla niego samego.