Zabezpieczenia mebli do szafek szuflad przed dziećmi

Dzieci uwielbiają otwierać szafki i szuflady oraz wyciągać z nich wszystko, co tylko tam znajdą. Dla rodziców to dość duży kłopot, kiedy muszą po kilka razy dziennie sprzątać ten sam bałagan. Aby zabezpieczyć się przed podobnymi sytuacjami, warto sięgnąć po specjalne zabezpieczenia mebli.

Zabezpieczenia do szafek posiadają różną konstrukcję w zależności od typu zamknięcia szafki i jej uchwytu. W ofercie producentów znajdziemy zarówno zabezpieczenie szafek przed dziećmi, które otwiera szafkę w momencie naciśnięcia specjalnego przycisku, jak i uniwersalne zabezpieczenia na szafki, które dzięki elastycznej konstrukcji można wykorzystać w większości sytuacji. Zabezpieczenia szafek przed dziećmi oferowane są zwykle w zestawach, w których znajdziemy kilka sztuk. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, producenci zabezpieczeń oferują zabezpieczenia na szafki w kilku podstawowych kolorach, więc każdy może wybrać to, które najlepiej będzie pasowało do posiadanego zestawu mebli.

Zabezpieczeniem, które jest równie istotne i zdecydowanie warto, aby je stosować, są zabezpieczenia szuflad przed dziećmi. Zabezpieczenie szuflad chroni maluszka przed otwarciem szuflady, która może być dla niego niebezpieczna. Dzieci łapiąc górną krawędź otwartej szuflady, mogą przyciąć rączki podczas jej zamykania. Stąd szczególnie ważne jest, aby właśnie zabezpieczenia do szuflad były stosowane w początkowym okresie, kiedy dziecku trudno pojąć zasady obchodzenia się z meblami.

Pokazuje 1-15 z 15 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji