Zabezpieczenia BabyOno

Środowisko, w którym wychowuje się maluch, powinno być w pełni bezpieczne. Odpowiedzialni rodzice więc muszą zadbać o wszelkie blokady drzwi, gniazdek, chroniące dzieci przed prądem, a także inne zabezpieczenia, w tym te do szuflad, które ochraniają przed zrobieniem sobie poważniejszej krzywdy.

W naszym sklepie można znaleźć szereg przydatnych akcesoriów, które zabezpieczają zarówno młodsze, jak i starsze dzieci przed wypadkami. Wśród zabezpieczeń są m.in. te, które blokują możliwość otwarcia drzwi czy szuflad, ale też elementy osłaniające kanty. Dzięki temu maluch, w razie upadku, przy uderzeniu nie zrobi sobie poważniejszej krzywdy. Proponujemy też specjalne maty dla niemowląt, które chronią je przed poślizgnięciem się w wannie czy brodziku. To nie tylko ułatwia kąpiel, ale czyni ją prawdziwą przyjemnością tak dla malucha, jak i rodziców.

Każdy z oferowanych produktów pochodzi od renomowanych producentów, dzięki czemu są one bezpieczne dla dzieci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze zabezpieczenia w atrakcyjnych cenach.

Pokazuje 1-12 z 12 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji