Filtr produktów:

Zabezpieczenia

Zabezpieczenia 

Jest 23 produktów.
Pokazano 1 - 23 z 23 produktów

Kiedy maluszek wykazuje duże zainteresowanie poznaniem swojego otoczenia i zaczyna sam wędrować po pokojach, czy to na czworaka czy stawiając swoje pierwsze kroki rodzice powinni zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa stosując dedykowane zabezpieczenia dla dzieci. Zabezpieczenia przed dziećmi pomagają w ochronie maluszka przed różnymi niebezpieczeństwami.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci to żywe srebro i każda mama musi mieć oczy do około głowy aby malucha upilnować. W trosce o bezpieczeństwo dzieci które ciekawe świata potrafią zajrzeć wszędzie oferujemy zabezpieczenia dzięki którym wszelkie zakamarki naszego domu będą bezpiecznie. Mamy których dziecko dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki z pewnością zainteresują szelki do nauki chodzenia, które ułatwiają dziecku utrzymanie równowagi. 

Dużą popularnością cieszą się  zabezpieczenia do mebli i drzwi oraz wszelkich urządzeń domowych. Niezwykle ważną rzeczą o której żaden rodzic nie może zapomnieć jest konieczność zabezpieczenia gniazdek elektrycznych które zamontowane na niskim poziomie stanowią duże niebezpieczeństwo.