Zabawki do łóżeczka

Zabawki do łóżeczka niemowlęcego, do powieszenia

Jest 1 produkt.

Usypianie naszego dziecka w łóżeczku, często okazuje się dość dużym wyzwaniem. Dzieci potrafią być kapryśne, wyraźnie nie mają ochoty iść spać, co oczywiście sprawia rodzicom mnóstwo niepotrzebnych problemów. Aby dziecko uspokoić i dać mu zajęcie, które szybko je znuży, warto sprawdzić nasze przepiękne zabawki do łóżeczka, które, choć dostępne w konkurencyjnych cenach, to zawsze cechują się najwyższą możliwą jakością.

Zabawki takich producentów jak BabyOno to najwyższa jakość wykonania, bezpieczne dla dziecka materiały, a przy tym po prostu moc wspaniałych pomysłów na zainteresowanie dziecka zabawą. Zabawki dostępne są nie tylko w formie zawieszek, które mogą swobodnie wisieć nad łóżkiem, ale i kolorowych, niewielkich maskotek dających mnóstwo radości. Dzięki tym zabawkom każde dziecko będzie z chęcią spędzało czas w swoim łóżeczku.

Zabawki do łóżeczka
Zabawki do łóżeczka
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 7 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Zabawka do wózka Friends Canpol 68/065 turkus

    Producent: Canpol Babies

    CAN_68-065_TURKUS

    Kolorowa, mięciutka zabawka zapewni wspaniałą zabawę na długi czas i stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej oraz motorycznej. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a co najważniejsze kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek: - elastyczne gryzaki - bezpieczne dla dziecka lusterko - kolorowe wstążeczki - materiały o różnorodnej...

    26,99 zł