Wypełnienie całoroczne AMY 120x90cm

AMY_WYP_BARWA_120X90


AMY

Nowy produkt

Wypełnienie całoroczne AMY 120x90cm Powiększ
AMY AMY

Stykając się z delikatną skórą dziecka powierzchnia pościeli musi spełnić najwyższe wymagania.W zdrowych pościelach AMY jest 100% bawełny. Ale nie taka zwykła jak w innych pościelach, to bawełana specjalna spełniająca standart Oko Tex Class 1 Hohenstein

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

44,90 zł

brutto

44,90 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 14 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.

Więcej informacji

Standard Oko Tex Class 1 Hohenstein Institute daje gwarancję że pościel nie powoduje żadnych zaczerwień, odparzeń oraz reakcji alergicznych.

We wszystkich wypełnionych elementach zdrowej pościeli AMY, czyli w kołderkach, poduszkach, becikach, ochraniczach itd.. jest to wypełnienie BabySoft.

Wypełnienie BabySoft dzięki swojej starannie wybranej grubości i miękkości daje pewność, że dziecko się nie przegrzeje, nie spoci ale również nie zmarznie.

Struktura włókien BabySoft jest ściśle dobrana do pokrywającej bawełny, nie pozwala to włókienkom przedostać się na zewnątrz podrażnić skóry i pylić. Dzięki temu BabySoft jest wypełnieniem szczególnie polecanym dla małych alergików.

Dodatkową zaletą wypełniena jest brak jakichkolwiek zbędnych związków roślinnych dających pożywkę alergizującym roztoczom. Dzięki temu wypełnienie BabySoft jest tym bardziej alternatywą dla kiedyś polecanych wypełenień naturalnych.

W szególności wypełenienie BabySoft jest wolne od jakichkolwiek powiązań z roślinami modyfikowanymi genetycznie, takimi jak kukurydza i soja.


Antyalergiczne wypełnienie wykonane ze 100 % bawełny w standardzie EKO-TEX 100.

Warstwa wewnętrzna hypoalergiczna - zapobiega przegrzaniu się śpiącego dziecka.

Posiada pozytywne opinie PZH.

Można prać w temperaturze 40 stopni, prasować w temp. do 150 st. C

Wymiary:

Kołuderka:120x90 cm

Poduszka 60x40 cm