Filtr produktów:

Producent

Wkłady do wanienek

Wkłady do wanienek 

Jest 4 produktów.
Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

Wkład do wanienki dla niemowląt pozwala rodzicom w pierwszym okresie opieki nad noworodkiem ułatwić pielęgnację maluszka w czasie kąpieli.
Wkłady występują w kilku formach. Jednym z najpopularniejszych jest wkład do wanienki dla noworodka z gąbki. Jej delikatność pozwala ułożyć niemowlaka w najwygodniejszej dla niego i siebie pozycji a jednocześnie gąbka zabezpiecza przed nadmiernym zsuwaniem się dziecka. Gąbki występują w dwóch wielkościach. Gąbka midi wybierana jest przez rodziców którzy decydują się na mniejszą wanienkę 86cm a rozmiar maxi pasuje idealnie do wanienki większej – 102cm.
Warto nadmienić że gąbkę do wanienki warto co jakiś czas wymienić dla zachowania higieny i czystości.
Również popularne jak gąbki są również specjalne foteliki, leżaczki do kąpieli dla niemowląt. Występują one w kilku formach i kształtach ale najbardziej popularne są leżaczki plastikowe oraz bawełniane. Specjalne wyprofilowanie pozwala wygodnie ułożyć dziecko oraz zabezpieczyć przed zsunięciem się.
Każdy rodzic powinien pamiętać o bezwzględnym zakazie pozostawiania samego dziecka w wanience nawet jeśli znajduje się na leżaczku czy wkładzie.