Wkłady do wanienek

Wkład do wanienki dla niemowląt pozwala rodzicom, w pierwszym okresie opieki nad noworodkiem, ułatwić pielęgnację maluszka w czasie kąpieli.

Wkłady występują w kilku formach. Jednym z najpopularniejszych jest wkład do wanienki dla noworodka z gąbki. Jego delikatność pozwala ułożyć niemowlaka w najwygodniejszej dla niego i siebie pozycji, a jednocześnie gąbka zabezpiecza przed nadmiernym zsuwaniem się dziecka. Gąbki występują w dwóch wielkościach. Gąbka midi wybierana jest przez rodziców, którzy decydują się na mniejszą wanienkę 86cm, a rozmiar maxi pasuje idealnie do wanienki większej – 102cm. Warto nadmienić, że gąbkę do wanienki warto co jakiś czas wymienić dla zachowania higieny i czystości.

Obok gąbek, równie popularne są specjalne foteliki, leżaczki do kąpieli dla niemowląt i noworodków. Występują one w kilku formach i kształtach, ale najbardziej popularne są leżaczki plastikowe oraz bawełniane. Specjalne wyprofilowanie pozwala wygodnie ułożyć dziecko oraz zabezpieczyć je przed zsunięciem się. Każdy rodzic powinien pamiętać o bezwzględnym zakazie pozostawiania samego dziecka w wanience, nawet jeśli znajduje się na leżaczku czy wkładzie.

Pokazuje 1-14 z 14 pozycji

Jaki wkład do wanienki dla niemowląt wybrać?

Kąpiele w pierwszych miesiącach życia stanowią wyzwanie zarówno dla młodych rodziców, jak i samych dzieci. Poczucie chłodu po zdjęciu ubranka, kontakt z wodą czy nowe zapachy środków pielęgnacyjnych sprawiają, że emocji i stresu jest wiele. Warto ograniczyć je do minimum i sięgnąć po nasze produkty. Komfort łączy się w tym przypadku z poczuciem bezpieczeństwa, dlatego wkładka do wanienki dla noworodka i niemowląt to akcesorium, które zdecydowanie warto kupić. Zamiast kurczowo trzymać maluszka, który nie potrafi utrzymać się jeszcze w pozycji siedzącej, połóż go na delikatnym materiale lub podkładce i ciesz się wygodą.

Problem z maksymalnie efektywnym kąpaniem dziecka mają przede wszystkim debiutujący w swojej roli młodzi rodzice, dlatego jeśli zaliczasz się do tej grupy, rozważ zakup wkładki do wanienki dla noworodka i niemowlaka i oszczędź sobie nerwów. Produkt wykonany z wysokojakościowego i przyjaznego skórze maluchom materiału zamontowanego na stelażu lub plastikowy podkład zapewnia im bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwala Ci oszczędzić wiele czasu. Układając dziecko w wygodnej pozycji, masz do dyspozycji dwie wolne ręce, zatem jesteś w stanie wykonywać wszystkie czynności higieniczne zdecydowanie szybciej i sprawniej. Zdecyduj, jaki wkład do wanienki dla niemowląt i niemowlaków z naszej oferty będzie najbardziej odpowiedni i zamów już teraz!

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji