Wkłady do wanienek

Wkłady do wanienek

Jest 13 produktów.

Wkład do wanienki dla niemowląt pozwala rodzicom, w pierwszym okresie opieki nad noworodkiem, ułatwić pielęgnację maluszka w czasie kąpieli.

Wkłady występują w kilku formach. Jednym z najpopularniejszych jest wkład do wanienki dla noworodka z gąbki. Jego delikatność pozwala ułożyć niemowlaka w najwygodniejszej dla niego i siebie pozycji, a jednocześnie gąbka zabezpiecza przed nadmiernym zsuwaniem się dziecka. Gąbki występują w dwóch wielkościach. Gąbka midi wybierana jest przez rodziców, którzy decydują się na mniejszą wanienkę 86cm, a rozmiar maxi pasuje idealnie do wanienki większej – 102cm.

Warto nadmienić, że gąbkę do wanienki warto co jakiś czas wymienić dla zachowania higieny i czystości.

Obok gąbek, równie popularne są specjalne foteliki, leżaczki do kąpieli dla niemowląt. Występują one w kilku formach i kształtach, ale najbardziej popularne są leżaczki plastikowe oraz bawełniane. Specjalne wyprofilowanie pozwala wygodnie ułożyć dziecko oraz zabezpieczyć je przed zsunięciem się.

Każdy rodzic powinien pamiętać o bezwzględnym zakazie pozostawiania samego dziecka w wanience, nawet jeśli znajduje się na leżaczku czy wkładzie.

Wkłady do wanienek
Wkłady do wanienek
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 6 ocen
Pokazano 1 - 13 z 13 produktów

Filtr produktów:

Producent