Wagi

Wagi dla niemowląt, noworodków i dzieci

Jest 2 produktów.

W przypadku dzieci, które rodzą się z niską wagą, np. wcześniaków, odpowiednie przybieranie na wadze jest niezwykle ważnym wskaźnikiem właściwego rozwoju noworodka. Rodzice, którzy chcą kontrolować wagę swojej pociechy (szczególnie jest to istotne w wieku niemowlęcym) powinni zaopatrzyć się w specjalną wagę dla niemowląt. Waga dla niemowląt posiada specjalną szalkę, dzięki której prawidłowe zważenie maluszka nie będzie stanowiło kłopotu. Waga niemowlęca posiada ponadto budowę, która pozwala na ważenie dziecka zarówno w pozycji leżącej, jak i po zdjęciu tacki w pozycji stojącej. Jest to więc produkt, który będzie służył przez wiele lat. Waga dla noworodka powinna odznaczać się szeregiem cech, ułatwiających przeprowadzenie czynności ważenia. Takie funkcje wagi, jak automatyczna blokada wyniku ważenia, czy niezwykle istotna stabilna konstrukcja, pozwalają rodzicom czuć się pewnie i bezpiecznie.

Wagi
Wagi
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 5 ocen
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów:

Producent
 • Waga elektroniczna dla niemowląt BabyOno 291

  Producent: BabyOno

  BO_291

  Waga elektroniczna dla niemowląt przeznaczona jest do kontroli wagi dziecka. Szczególnie polecana jest w okresie niemowlęcym oraz wśród wcześniaków, kiedy to waga dziecka jest niezwykle istotnym wskaźnikiem jego rozwoju. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wagi umożliwia zarówno ważenie niemowląt (20 kg), jak i starszych dzieci (50 kg) pozwalając na jej...

  204,90 zł
 • Waga Abakus Baby elektroniczna

  Producent: Abakus Baby

  ABA_WAGA

  Waga dla niemowląt Abakus Baby to produkt uniwersalny który posłuży na wiele lat, gdyż pozwala zarówno na ważenie niemowląt jak i starszych dzieci w pozycji stojącej (po zdjęciu tacki). Dodatkowo można jej używać również jako wagę kuchenną. Waga do ważenia niemowląt Abakus to sprawdzony i pewny produkt.

  214,00 zł