W podróży

Pierwsza podróż noworodka odbywa się zaraz po narodzeniu, kiedy dziecko zabieramy ze szpitala do domu. Już wtedy musimy mu zapewnić bezpieczeństwo i komfort. Często szpitale wymagają, aby rodzice zaopatrzeni byli w fotelik samochodowy odpowiedni dla noworodka — taki który pozwoli na bezpieczny transport. Pamiętajmy, że absolutnie zakazane jest przewożenie dziecka w samochodzie bez odpowiedniego fotelika, gdyż jeśli nawet my uważamy, to nie ma gwarancji, że inny uczestnik ruchu drogowego również będzie jechał w sposób bezpieczny.
Najwięcej czasu jednak poza domem maluszek spędza w wózku. Zadbajmy więc, aby był on wygodny dla nas, jak i dziecka. Dużą popularnością cieszą się wózki wielofunkcyjne, które dobrze radzą sobie zarówno w „miejskiej dżungli”, jak i poza miastem. Niezależnie od pory roku specjaliści zalecają spacery, pamiętajmy jednak aby dostosować się do warunków panujących na zewnątrz oraz czas spaceru skonsultować z lekarzem lub położną.
Wybierając się na spacer z maleństwem, nie zapominajmy zarówno o urozmaiceniu wycieczki w postaci różnych zabawek podróżnych, jak i o zabraniu ze sobą folii przeciwdeszczowej do wózka, parasolki przeciwsłonecznej, czy cieplejszego kocyka, którym okryjemy dziecko, gdy zrobi się chłodniej.
Pamiętajmy, aby w podróży z dzieckiem być przezornym i przygotowanym na wszystko.

Pokazuje 1-24 z 167 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji