Filtr produktów:

W podróży

W podróży 

Jest 92 produktów.
Pokazano 1 - 48 z 92 produktów
Pierwsza podróż noworodka odbywa się zaraz po narodzeniu kiedy dziecko zabieramy ze szpitala do domu. Już wtedy musimy mu zapewnić bezpieczeństwo i komfort. Często szpitale wymagają, aby rodzice zaopatrzeni byli w fotelik samochodowy odpowiedni dla noworodka - taki który pozwoli na bezpieczny transport. Pamiętajmy, że absolutnie zakazene jest przewożenie dziecka w samochodzie bez odpowiedniego fotelika gdyż jeśli nawet my uważamy to nie ma gwarancji, że inny uczestnik ruchu drogowego również będzie jechał w sposób bezpieczny.
Najwięcej czasu jednak poza domem maluszek spędza w wózku. Zadbajmy więc, aby był on wygodny dla nas jak i dziecka. Dużą popularnością cieszą się wózki wielofunkcyjne które dobrze radzą sobie zarówno w „miejskiej dżungli” jak i poza miastem. Niezależnie od pory roku specjaliści zalecają spacery pamiętajmy jednak aby dostosować się do warunków panujących na zewnątrz oraz czas spaceru skonsultować z lekarzem lub położną.
Wybierając się na spacer z maleństwem nie zapominajmy zarówno o urozmaiceniu wycieczki w postaci różnych zabawek podróżnych jak i o zabraniu ze sobą folii przeciwdeszczowej do wózka, parasolki przeciwsłonecznej, czy cieplejszego kocyka którym okryjemy dziecko, gdy zrobi się chłodniej.
Pamiętajmy, aby być przezornym i przygotowanym na wszystko.