Termoopakowanie „BASIC” + pojemnik na smoczek Gratis! BabyOno 603 granatowo czerwony

BO_603_GRAN


BabyOno

Nowy produkt

Termoopakowanie „BASIC” + pojemnik na smoczek Gratis! BabyOno 603 granatowo czerwony Powiększ
BabyOno BabyOno

Termoopakowanie „BASIC" wraz z pojemnikiem na smoczek, to idealny zestaw na spacery, wyjazdy i do codziennego użytku dla mamy i maluszka. Kolorystyka i design umożliwia ich dopasowanie do wózka dziecięcego. Wewnętrzny materiał termoopakowania, w zależności od potrzeb pozwala utrzymać ciepłą lub zimną temperaturę płynu/pokarmu, poprzez znaczne spowalnianie procesu stygnięcia/nagrzewania.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

25,60 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 8 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

Więcej informacji

Opakowanie na smoczek, ułatwia utrzymanie smoczka w czystości, jego ergonomiczny kształt i zapięcie sprawiają, że opakowanie wraz ze smoczkiem mogą być przypięte w dowolnym miejscu aby być zawsze pod ręką.

Termoopakowanie jest miękkie, zamknięcie na zamek błyskawiczny umożliwia szybki i łatwy dostęp do wnętrza. Termoopakowanie jest dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku butelek standardowych oraz większości butelek szerokootworowych oraz słoiczków. Oba produkty są wyposażone w wygodny uchwyt z zapięciem, który pozwoli na przypięcie do wózka lub torebki, lub przewieszenie przez dłoń mamy, co ułatwia przenoszenie i dostęp do zawartości.

- przydatne w podróży, na spacerze oraz w domu
- spowalnia proces stygnięcia/nagrzewania pokarmu
- atrakcyjne wzory i kolorystyka dopasowane do toreb STYLE
- zamkniecie na zamek błyskawiczny zapinany z boku pozwala na łatwy i szybki dostęp do zawartości termoopakowania
- pasek z zapięciem umożliwia dowolne mocowanie na do wózka, torby lub przewieszenie przez dłoń itp.
- dodatkowe opakowanie na smoczek sprawia, że smoczek ułatwia utrzymanie smoczka w czystości i sprawia, że jest zawsze pod ręką

Dane techniczne:

- dostosowane do wszystkich dostępnych na rynku butelek standardowych oraz większości butelek szerokootworowych oraz słoiczków
- wnętrze termoopakowania wypełnione grubą folią termoizolacyjną, która spowalnia proces stygnięcia/nagrzewania płynu/pokarmu. W zależności od temperatury wyjściowej płynu/pokarmu oraz warunków atmosferycznych utrzymuje temperaturę nawet do 4 godz. (nie zastępuje termosu)

Wymiary: wys. 22 cm, szer. 14 cm

Komentarze

Napisz opinię

Termoopakowanie „BASIC” + pojemnik na smoczek Gratis! BabyOno 603 granatowo czerwony

Termoopakowanie „BASIC” + pojemnik na smoczek Gratis! BabyOno 603 granatowo czerwony