Filtr produktów:

Termoopakowania

Termoopakowania 

Jest 18 produktów.
Pokazano 1 - 18 z 18 produktów

Rodzice wybierając się na spacer z maluszkiem często zastanawiają się jak zapewnić właściwą temperaturę posiłku dla niemowlaka. Najprostszy sposób to zakup odpowiedniego termoopakowania do butelek które utrzyma nam temperaturę na czas spaceru. Termoopakowanie do butelek może mieć różne formy i zawierać różne typy wkładów podtrzymujących ciepło.
Termoopakowanie na butelkę ze styropianu to najtańsze rozwiązania. Czas przez który termoopakowanie stropianowe podtrzyma ciepło zależy od wielu czynników z których najważniejsze to początkowa temperatura płynu i temperatura otoczenia. Jest to rozwiązanie podstawowe. Termoopakowania styropianowe należą do opakowań twardych / usztywnianych. Występują w wersji pojedynczej i podwójnej.
Dużo lepszym rozwiązaniem jest opakowanie termoizolacyjne na butelki wykonane ze specjalnej folii termoizolacyjnej. Folia ta dużo lepiej radzi sobie z utrzymaniem temperatury. Wada jest wyższa cena lecz najistotniejszym jest fakt, że termoopakowanie bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Termoopakowania z folii należą najczęściej do miękkich pojemników na butelki.