Termometr bezdotykowy Haxe HW-2

HAXE_HW-2


Haxe

Nowy produkt

Termometr bezdotykowy Haxe HW-2 Powiększ

Haxe Haxe

Termometr błyskawicznie mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co powoduje, że jest łatwiejszy w użyciu od tradycyjnych termometrów pod ramię, doustnych, doodbytniczych, dousznych.

Więcej szczegółów

Cena: 

69,90 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 23 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 2,30 zł.

Więcej informacji

Bezdotykowy pomiar na czole pozwala łatwo, szybko i bezinwazyjnie mierzyć temperaturę nawet u najmniejszych lub bardzo ruchliwych dzieci.
Oprócz pomiaru temperatury ciała, można mierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka w butelce, innych powierzchni, a także temperaturę powietrza.
 

Pomiar temperatury jest bardzo łatwy - wystarczy nacisnąć przycisk i przeczytać wynik. Dodatkowo, dokonanie pomiaru jest sygnalizowane dźwiękiem, który w razie przekroczenia progu gorączki staje się alarmowy.  Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii.

Obudowa termometru jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, co ułatwia utrzymanie go w czystości oraz chroni przed uszkodzeniami. Ergonomiczny kształt zapewnia komfort i pewność pomiaru także w podróży. Urządzenie nie wymaga stosowania żadnych nasadek, kapturków i innych elementów wymagających dodatkowego, ciągłego zakupu.

certyfikat CE nr jednostki 0120


Wyprodukowany według światowych standardów, skuteczny, niezawodny, jakość potwierdzona prestiżowymi certyfikatami renomowanej szwajcarskiej firmy SGS (wiodąca jednostka tego rodzaju na świecie, zatrudniająca ponad 80 000 osób w ponad 1650 laboratoriach i biurach na całym świecie), posiada certyfikat zgodności CE dla wyrobu medycznego, co potwierdza bezpieczeństwo użytkowania.
Polska gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od dnia zakupu.
 
Elegancki design i precyzyjne wykończenie sprawiają, że będzie idealny również jako prezent dla rodziny, znajomych czy młodych rodziców !

CECHY PRODUKTU

szybki pomiar <1 sekundy- odczyt wyniku w ciągu mniej niż 1 sekundy zamiast długiego czekania jak w klasycznych termometrach
bezdotykowy - ułatwia zachowanie higieny, chroni przed przenoszeniem infekcji, może być stosowany w szpitalach
pomiar temperatury ciała, innej powierzchni lub otoczenia - pozwala zmierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka, jedzenia, itd.
pomiar temperatury otoczenia - ułatwia zapewnienie komfortu chorej osobie
funkcja ostrzegania o zbyt wysokiej temperaturze z możliwością ustawienia wartości wysokiej temperatury
rejestracja wyników w dwóch trybach: jednostkowym (pojedynczy pomiar) lub ciągłym (skanowanie powierzchni)
duży wyświetlacz LCD - lepsza widoczność pomiaru
podświetlenie wyniku - pozwala dokonywać pomiaru nawet w nocy
pamięć ostatnich 32 pomiarów - umożliwia kontrolę tendencji gorączki
automatyczne wyłączanie - oszczędza baterie
wskaźnik niskiego poziomu baterii - pozwala uniknąć sytuacji, kiedy termometr przestaje działać


DANE TECHNICZNE
Zakres  pomiaru: temperatura ciała 35,5˚C~42,9˚C (95,9˚F~109,2˚F), temperatura powierzchni  0,0˚C~118˚C (32,0˚F~244,4˚F)
Dokładność wyświetlacza: 0,1˚C lub ˚F
Dokładność pomiaru:
w tzw. normalnych warunkach, tj. w przedziale 35,5˚C~42˚C dokładnośc wynosi ± 0,2˚C (0,4˚F).
Wymiary: 157  mm x 103 mm x 42 mm
Źródło zasilania: 2 x 1,5 V AA baterie alkaliczne
Waga urządzenia: ok.135 g