Termometr bezdotykowy Abakus

ABA_TERM_BEZD


Abakus Baby

Nowy produkt

Termometr bezdotykowy Abakus Powiększ
Abakus Baby Abakus Baby

Termometr bezdotykowy do pomiaru temperatury ciała i różnych powierzchni. Umożliwia dokonanie szybkiego i precyzyjnego pomiaru. Mierzy temperaturę ciała, powietrza i różnych powierzchni. Bezdotykowy, pomiaru dokonuje się z odległości kilku cm. Posiada pamięć ostatnich 32 wyników pomiaru. Nieużywany automatycznie wyłącza się po 20 sek.

Więcej szczegółów

24h

100,83 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 33 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.

Więcej informacji

Bezdotykowy pomiar

Brak kontaktu ze skórą oznacza zachowanie wysokiego poziomu higieny, nie ma potrzeby kupowania i zakładania ochronnych osłonek na czujnik.

Idealny dla dzieci

Termometr pozwala na wykonanie precyzyjnego pomiaru bez dotykania dziecka. Jest to szczególnie wygodne w przypadku, gdy dziecko jest chore, niespokojne lub kiedy śpi.

Pomiar różnych powierzchni

Przy pomocy termometru można zmierzyć nie tylko temperaturę ciała, ale także powietrza, mleka w butelce, wody do kąpieli oraz innych płynów i pokarmów.

Pamięć pomiaru

Termometr zapisuje w pamięci 32 ostatnie wyniki pomiarów razem z informacją czy był to pomiar temperatury ciała, powierzchni czy otoczenia.

Funkcje i dane techniczne:

- Pomiar temperatury ciała i powierzchni
- Zakres pomiaru temperatury ciała: 32,0 C - 42,9 C
- Zakres pomiaru temperatury powierzchni: 0,0 C - 60,0 C
- Dwie jednostki pomiaru : C, F
- Automatyczne wyłączanie po 20 sekundach
- Pamięć 32 ostatnich wyników pomiaru
- Wskaźnik niskiego poziomu baterii
- Zasilanie : 2 x AAA

Gwarancja: 2 lata

 

Komentarze

Napisz opinię