Termometr dziecięcy NUK Flash bezdotykowy

NUK_256380_FLASH


Nuk

Nowy produkt

Termometr dziecięcy NUK Flash bezdotykowy Powiększ

Nuk Nuk

Termometr dziecięcy NUK Flash - bezdotykowe, higieniczne mierzenie temperatury na czole za pomocą czujnika na podczerwień

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

289,00 zł

brutto

289,00 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 96 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 96 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 9,60 zł.

Więcej informacji

  • bezdotykowe, higieniczne mierzenie temperatury na czole
  • szybkie i dokładne pomiary w ciągu 1 sekundy
  • dźwiękowe ostrzeżenie o gorączce
  • cyfrowy wyświetlacz
  • może służyć także do mierzenia temperatury powierzchni np. wody w wannie czy dziecięcego posiłku

 

Sen jest często najlepszym lekarstwem! Dotyczy to także dzieci i niemowląt. Kiedy trzeba regularnie sprawdzać temperaturę dziecku, w nocy gdy dziecko śpi rodzice starają się to robić jak najdelikatniej, starając się nie obudzić dziecka. Dzięki termometrowi NUK Flash nie stanowi to problemu, ponieważ pomiar zajmuje tylko sekundę i nie wymaga dotykania czoła dziecka.

Bezdotykowe pomiary – szybkie i higieniczne

Termometr dziecięcy NUK Flash posiada czujnik na podczerwień. Mierzenie temperatury odbywa się bezdotykowo - końcówkę pomiarową trzyma się w odległości ok. 3 cm od czoła. Wynik pomiaru pojawia się jest na cyfrowym wyświetlaczu w ciągu 1 sekundy. W przypadku podwyższonej temperatury włącza się dźwiękowy sygnał ostrzegawczy. W porównaniu z innymi metodami mierzenie bezdotykowe jest szczególnie higieniczne.

Różne zastosowanie

Termometr NUK Flash może służyć także do mierzenia temperatury powierzchni np. wody w wannie czy dziecięcego posiłku. Można nim także mierzyć temperaturę w pokoju dziecka.

Funkcja pamięci oraz tryb cichy

Dzięki funkcji pamięci, która umożliwia zapamiętaniu 25 pomiarów, łatwo jest śledzić, jak zmieniała się temperatura dziecka przez dłuższy czas. W trybie cichym wyłączone są wszystkie dźwięki urządzenia.

Termometr występuje w zestawie z baterią (CR 2032), więc jest gotowy do bezpośredniego użytku.

Termometr dziecięcy NUK Flash - najdelikatniejszy sposób mierzenia temperatury.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Przed użyciem termometru dziecięco NUK 2 w 1 należy zapoznać się z instrukcją obsługi urządzenia. Zawiera ona ważne informacje na temat produktu.
Użycie termometru nie może w żadnym wypadku zastąpić badania lekarskiego. Zawsze należy zasięgnąć rady lekarza w razie gorączki lub niejasnych pomiarów.
Przed każdym pomiarem należy upewnić się, że lusterko i soczewka czujnika są czyste i niczym nieograniczone. W razie potrzeby należy je wyczyścić.
Poniższe czynniki mogą również mieć wpływ na pomiar temperatury na czole:
grubość skóry / stan skóry (np. blizny),
pot,
leki podnoszące ciśnienie krwi,
podrażnienie skóry,
krem nawilżający nałożony na skórę.

Gorączka

Gorączka to stan podwyższonej temperatury ciała. „Normalna” temperatura ciała człowieka wynosi ok. 36,5 - 37°C. Najwyższa temperatura ciała występuje wczesnym wieczorem. Temperatura może się różnić w zależności od tego, gdzie dokonywany jest pomiar (w ustach, pod pachą, w odbycie, uchu, na skroni).

Jeżeli niepokoi Cię stan Twojego dziecka, należy skonsultować się z lekarzem.