Termometry

Odpowiednia temperatura – to ważny czynnik w życiu dorosłego, jak i małego człowieka. W przypadku dzieci ten zwrot ma jednak dużo szersze znaczenie. Dla malucha bowiem ważna jest nie tylko właściwa temperatura ciała, ale też wody, w której będzie się pluskać. Dlatego też potrzebny jest termometr do kąpieli.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze akcesoria z tej kategorii. Prezentowane termometry pomagają ustalić dokładnie ciepło wody. Jeśli przekracza ona 37 stopni Celsjusza, to jest ona zbyt wysoka – najlepsza jest ta zbliżona do prawidłowej temperatury ciała. Dzięki ciekawemu kształtowi termometry do kąpieli są atrakcyjne dla dzieci. Mogą przedstawiać przesympatycznego misia koalę, kota czy szopa pracza. Są wodoodporne i utrzymują się na wodzie, dzięki czemu łatwo ustalisz jej aktualną temperaturę. Po kąpieli wystarczy odłożyć go do zabawek w koszyku na wannie. To jedno z najprzydatniejszych narzędzi, pomagające w opiece nad pociechą.

Drugi rodzaj termometru jest przede wszystkim przydatny, kiedy maluch zachoruje. Mierzenie i monitorowanie temperatury ciała jest jedną z najważniejszych czynności, jaką rodzic powinien w tym czasie robić. Sam odczyt musi być maksymalnie precyzyjny. Najlepszy do tego zadania będzie termometr elektroniczny z miękką końcówką – odczyt jest błyskawiczny, a co najważniejsze – bardzo dokładny.

Pokazuje 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji