Termometry

Termometry dla niemowląt i dzieci: tradycyjne i bezdotykowe

Jest 6 produktów.

Termometr dla niemowlaka jest niezbędnym narzędziem pozwalającym kontrolować temperaturę i stan zdrowia dziecka. Bardzo ważne, aby wyposażyć się w odpowiedni termometr dla dziecka już od przyjścia maluszka na świat, gdyż wysoka temperatura może być dla niego szczególnie niebezpieczna. W ofercie różnych firm znaleźć można zarówno tradycyjny termometr dla noworodka wyposażony dodatkowo w bezpieczną elastyczną końcówkę jak i nowoczesne termometry do ucha i bardzo wygodne termometry dla niemowląt bezdotykowe.

Bardzo dużą popularność wśród urządzeń mierzących temperaturę ciała zyskał bezdotykowy termometr dla niemowląt. Jest on precyzyjny i niezwykle wygodny w użytkowaniu. Aby zmierzyć temperaturę maluszka wystarczy zbliżyć go na 2-3 cm od ciała i nacisnąć przycisk. Pomiar jest szybki i precyzyjny a komfort dla rodzica i szczególnie dziecka nie do przecenienia. Oczywiście tego rodzaju termometr z powodzeniem może być używany również przy starszym dziecku więc jednorazowy zakup wystarczy na długi czas.

Wybierając termometr dla niemowlaka warto wybrać model sprawdzony wyprodukowany przez znaną firmę. Produkty podejrzanie tanie często przekłamują wyniki pomiarów i okazują się całkowicie nieprzydatne. W przypadku zakupów produktów związanych ze zdrowiem noworodka, czy niemowlaka nie warto ryzykować decydując się na pozorne oszczędności.

W przypadku firm produkujących termometry dla niemowląt polecamy firmy Nuk, Tommee Tippee, BabyOno, Abakus Baby.

Termometry
Termometry
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen
Pokazano 1 - 6 z 6 produktów

Filtr produktów: