Szelki do nauki chodzenia

Szelki do nauki chodzenia dla dzieci i niemowląt

Jest 2 produktów.

Niemowlęta naukę chodzenia rozpoczynają zwykle około 12 miesiąca życia. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to cecha indywidualna każdego dziecka i to właśnie maluszek najlepiej wie, kiedy zacząć stawiać pierwsze kroki.

Rodzice, aby ułatwić maluszkowi naukę, mogą zakupić specjalne szelki do nauki chodzenia. Szelki te dają maluszkowi swobodę, jednocześnie gwarantując mu poczucie bezpieczeństwa i bliskości rodziców. Chronią dziecko przed bolesnym upadkiem oraz pomagają mu w nauce utrzymania równowagi podczas stawiania kroków. Szelki dla niemowlaka dają też ulgę rodzicom, którzy nie muszą tak dużo czasu spędzać w pochylonej pozycji.

Polecamy szelki do nauki chodzenia takich firm jak Abakus Baby, BabyOno. To nie tylko dobrze zaprojektowane rozwiązania, które faktycznie pomogą dziecku stawiać pierwsze kroki. Dostępne w naszej ofercie szelki są bowiem także wykonane z najlepszych materiałów, przez co są zawsze wygodne i bardzo bezpieczne.

Szelki do nauki chodzenia
Szelki do nauki chodzenia
Średnia ocena: 4.2 (84%)
Na podstawie: 7 ocen
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów

Filtr produktów:

Producent
 • Szelki spacerowe i do wózka BabyOno

  Producent: BabyOno

  BO_070

  SZELKI SPACEROWE I DO WÓZKA: - pomagają w nauce chodzenia - chroniąc dziecko przed upadkiem - do zastosowania w wózkach głębokich, spacerowych czy krzesełkach - zapobiegają wypadnięciu dziecka - bezpieczeństwo gwarantuje mocna i niezawodna klamra - płynna regulacja szelek umożliwia dopasowanie ich do wzrostu dziecka czy wielkości wózka

  15,60 zł
 • Szelki do nauki chodzenia Abakus Savea czerwone

  Producent: Abakus Baby

  ABA_SZELKI_CZER

  To doskonała pomoc dla dziecka w stawianiu pierwszych kroków. Szelki są niezwykle proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka oraz pomagają mu utrzymać równowagę. Mocowania w pasie i w kroku zabezpieczają dziecko przed wysunięciem się i upadkiem. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 14 miesiąca i wadze do 13 kg.

  36,50 zł