Szelki do nauki chodzenia

Szelki do nauki chodzenia

Jest 1 produkt.
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Szelki spacerowe i do wózka BabyOno - czerwone

    Producent: BabyOno

    BO_070_NIEBIESKIE

    SZELKI SPACEROWE I DO WÓZKA: - pomagają w nauce chodzenia - chroniąc dziecko przed upadkiem - do zastosowania w wózkach głębokich, spacerowych czy krzesełkach - zapobiegają wypadnięciu dziecka - bezpieczeństwo gwarantuje mocna i niezawodna klamra - płynna regulacja szelek umożliwia dopasowanie ich do wzrostu dziecka czy wielkości wózka

    15,60 zł

Niemowlęta naukę chodzenia rozpoczynają zwykle około 12 miesiąca życia. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to cecha indywidualna każdego dziecka i to właśnie maluszek najlepiej wie, kiedy zacząć stawiać pierwsze kroki.

Rodzice, aby ułatwić maluszkowi naukę, mogą zakupić specjalne szelki do nauki chodzenia. Szelki te dają maluszkowi swobodę, jednocześnie gwarantując mu poczucie bezpieczeństwa i bliskości rodziców. Chronią dziecko przed bolesnym upadkiem oraz pomagają mu w nauce utrzymania równowagi podczas stawiania kroków. Szelki dla niemowlaka dają też ulgę rodzicom, którzy nie muszą tak dużo czasu spędzać w pochylonej pozycji.

Polecamy szelki do nauki chodzenia takich firm jak Abakus Baby, BabyOno. To nie tylko dobrze zaprojektowane rozwiązania, które faktycznie pomogą dziecku stawiać pierwsze kroki. Dostępne w naszej ofercie szelki są bowiem także wykonane z najlepszych materiałów, przez co są zawsze wygodne i bardzo bezpieczne.