Szczoteczki i grzebienie

Szczoteczki i grzebienie

Jest 10 produktów.

Dbanie o delikatną skórę głowy malucha jest bardzo istotne. Akcesoria dla niemowląt powinny więc być wyposażone w miękkie szczotki i grzebyki. Dzięki nim można bez użycia wody zachować jej higienę. Nie muszą być one nudne – często mają dodatkowo grzechotkę i atrakcyjne wzory, które z pewnością zaciekawią każdego brzdąca. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszej ofercie.

Czym powinny się charakteryzować takie akcesoria? Najważniejsze jest to, by ząbki, jak i włosie nie podrażniały skóry głowy. Najlepiej, by szczotki były z materiału pochodzenia naturalnego lub z syntetycznego klasy medycznej. Dzięki temu włosie jest miękkie i delikatne, a jednocześnie nie powoduje elektryzowania się dziecięcych włosków. Grzebyk natomiast powinien mieć zaokrąglone ząbki, które nie będą drapać, a za to skutecznie ściągną zrogowaciały naskórek i nadmiar sebum np. w przypadku ciemieniuchy. To produkt dedykowany specjalnie na tę dolegliwość. Należy pamiętać, by dbać o właściwą higienę malucha, a także stosować oliwkę, którą pozostawia się na ciele do wyschnięcia.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów i kolorów szczotek oraz grzebyków, które z pewnością przypadną dziecku do gustu.

Szczoteczki i grzebienie
Szczoteczki i grzebienie
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 9 ocen
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów

Filtr produktów:

Producent