Sterylizator parowy 2 w 1 NUK 251010

NUK_251010


Nuk

Nowy produkt

Sterylizator parowy 2 w 1 NUK 251010
Nuk

W ciągu jednego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilku ciepłych posiłków. I do każdego z nich potrzebna jest butelka i smoczek, które trzeba nie tylko umyć, lecz także wysterylizować.

Więcej szczegółów

Dostępność: 24-72h

Cena:249,00 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 83 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 83 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 8,30 zł.

Więcej informacji

Wszechstronny talent w kuchni.

Sterylizator NUK Vapo 2 w 1 umożliwia nie tylko bezpieczną dezynfekcję dziecięcych akcesoriów, lecz także przygotowanie zdrowego posiłku dla maluszka.

- dokładna, ekologiczna dezynfekcja za pomocą pary wodnej, bez użycia chemikaliów - umożliwia jednorazową sterylizację do 5 butelek wraz z akcesoriami w ciągu ok. 15 minut

- oprócz sterylizacji butelek umożliwia gotowanie na parze pokarmów dla dzieci (warzyw, mięsa lub ryb) - potrawy gotowane na parze zachowują swój naturalny smak i wartości odżywcze

- odpowiedni do wszystkich butelek NUK (również NUK First Choice)zużywa niewiele wody i energii elektrycznej

- automatycznie wyłącza się po zakończeniu sterylizacji lub gotowania na parze

Komentarze

Napisz opinię

Sterylizator mikrofalowy MAM + butelka (zielony)

Nagradzany mikrofalowy sterylizator parowy MAM jest łatwy w użyciu i praktyczny - skutecznie zabija zarazki i bakterie często spotykane w domach. Jest przeznaczony do sterylizacji butelek MAM, smoczków i innych akcesoriów dla dzieci. Poj- 6 butelek.