Sterylizator mikrofalowy Dr Brown's z 2 butelkami 270ml

DRB_AC058


Dr Brown's

Nowy produkt

Promocja! Sterylizator mikrofalowy Dr Brown's z 2 butelkami 270ml Powiększ
Dr Brown's Dr Brown's

Sterylizator mikrofalowy Dr. Brown`s z dwoma butelkami z szeroką szyjka 270ml Options. Sterylizator mieści do 4 butelek standardowych lub z szeroką szyjką. Doskonale zabija groźne zarazki, które mogą być niebezpieczne dla maluszka w pierwszym okresie życia. W zestawie znajdują się wygodne szczypce do wyciągania gorących elementów poddanych wcześniej sterylizacji. W gratisie dostają Państwo dwie najnowsze butelki Dr. Browns Options 270ml. Sterylizator jest łatwy i wygodny w użytkowaniu.

Więcej szczegółów

48-72h

Cena: 

147,25 zł

brutto

155,00 zł brutto

-5%

147,25 zł za szt.

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

Więcej informacji

Firma Dr. Brown's to lider innowacyjności w dziedzinie karmienia niemowląt oraz walki z kolką.

Ich butelki wyposażone w system odpowietrzający zdobyły uznanie mam na całym świecie.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr. Brown's options. Butelka Dr. Brown's options staje się jeszcze doskonalsza i jako pierwszy tego typu produkt na rynku można ją dostosować do wieku dziecka (butelka rośnie razem z dzieckiem).
Kiedy ryzyko wystąpienia kolek u maluszka jest największe butelkę użytkuje się wraz ze specjalnym systemem odpowietrzającym w postaci rurki. Dla starszego dziecka można zdemontować system odpowietrzający dzięki czemu konstrukcja butelki staję się prostsza a mycie zajmuje mniej czasu.
Najnowsza butelka Dr. Brown's options daje rodzicom możliwość wyboru formy użytkowania butelki antykolkowej.
Specjalna konstrukcja smoczka Dr. Brown`s zapobiega zasysaniu smoczka zarówno w opcji z wewnętrznym systemem odpowietrzającym jak i bez niego.

Dr. Brown`s options

Dr. Brown`s options 2