Podgrzewacz i sterylizator 5w1 Abakus Baby

ABA_PODG-STER


Abakus Baby

Nowy produkt

Podgrzewacz i sterylizator 5w1 Abakus Baby Powiększ
Abakus Baby Abakus Baby

Abakus-baby jest producentem wielofunkcyjnego podgrzewacza do butelek. Stosuje się go do przygotowywania dla niemowląt i dzieci mleka oraz jedzenia w słoiczkach. Może być wykorzystywany jako sterylizator oraz wyciskacz do soku. Sprawdzi się też podczas gotowania jajek na parze.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

108,00 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 36 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.

Więcej informacji

Umożliwia podgrzewanie mleka, jedzenia, wyciskanie soku, gotowanie jajek na parze (3 jednocześnie) oraz sterylizację butelek i akcesoriów.

- Pasuje do wszystkich rodzajów butelek, także tych z szeroką szyjką.

- Może podgrzewać butelki szklane i plastikowe oraz słoiczki z jedzeniem.

- Kontrolka świetlna sygnalizuje ogrzanie butelki do odpowiedniej temperatury.

W zestawie:

podgrzewacz, pokrywa, koszyczek, pojemnik na jedzenie, miarka do wody, wyciskarka do owoców, instrukcja w j.polskim.

Praktyczny podgrzewacz do butelek Abakus-baby z powodzeniem zastępuje w kuchni kilka innych urządzeń. To uniwersalne rozwiązanie odpowiadające wymiarom butelek najróżniejszych marek. Można go również używać jako podgrzewacza do zupek i obiadków. Po założeniu na dołączony do urządzenia pojemnik pokrywki posłuży jako sterylizator, w którym zmieszczą się gryzaki, smoczki czy niemowlęce sztućce. W tym samym pojemniku przygotowuje się jajka na parze.

Lampka kontrolna informuje o gotowości przyrządzanego dania.