Sterylizatory

Sterylizatory

Jest 1 produkt.

Zdrowie i bezpieczeństwo Twojego maluszka jest dla nas najważniejsze. To dzięki spożywanym w odpowiednich warunkach posiłkom, dziecko może prawidłowo się rozwijać. Dlatego w swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości różnego rodzaju sterylizatory dla niemowląt.

Urządzenia te charakteryzują się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań w celu zapewnienia maksimum higieny butelkom czy smoczkom Twojego dziecka. Do wyboru mamy sterylizatory mikrofalowe oraz elektryczne, w których proces czyszczenia jest oparty na działaniu pary wodnej. Dzięki temu szybko, skutecznie i wygodnie otrzymujemy odkażone naczynia, które służą do karmienia dzieci. Jednocześnie mamy pewność, że nasza pociecha spożywa swój posiłek lub pije napoje wyłącznie z idealnie czystych naczyń, ponieważ sterylizacja doprowadza do likwidacji bakterii i zarazków.

Sterylizatory do butelek to prawdziwy hit ostatnich lat, dzięki którym rodzice zyskują trochę czasu dla siebie, jednocześnie nie przestając dbać o tak ważną w dzisiejszych czasach czystość i higienę swojego dziecka.

Sterylizatory
Sterylizatory
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 9 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Sterylizator parowy Micro Express NUK 750518

    Producent: Nuk

    NUK_750518

    Ponieważ każdego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilka posiłków, niezbędne do tego są butelki i smoczki które oprócz umycia powinny być wysterylizowane. Sterylizator NUK Micro Express za pomocą pary wodnej dezynfekuje nie tylko butelki ale także smoczki do butelek. Sterylizator ten jest odpowiedni do wszystkich dostępnych butelek (bez względu na...

    44,90 zł