Śpiochy dla niemowląt

Śpiochy

Śpiochy dla niemowląt bardzo często występują w kompletach z rozpinanymi kaftanikami. Są one niezwykle wygodną częścią garderoby maluszka, ze względu na to, że nie krępują ruchów dziecka. Wyposażone są w wygodne napki, które można rozpiąć zarówno przy nóżkach, jak i w kroku, co niezwykle ułatwia zmianę pieluszki.
Zakładanie śpiochów ułatwiają z kolei napki przy ramionach.
Śpioszki niemowlęce produkowane są zarówno z czystej 100% bawełny, jak i grubszego weluru, który lepiej sprawdza się w okresie zimowym, kiedy to ubranka dla niemowląt powinny zapewniać odpowiednią ochronę przed zimnem. 
Sprawdzają się jednak o każdej porze roku i zapewniają maluchom komfortowy sen. Oferujemy wygodne do zakładania modele dla dziewczynek i chłopców w wielu rozmiarach. Śpioszki dla niemowląt stanowią doskonałe uzupełnienie dla body. Z racji swojego luźnego kroju zapewniają dodatkowy komfort dla pełnego brzuszka.

Pokazuje 1-24 z 62 pozycji

Urocze śpioszki dla niemowląt z naszej oferty

Znajdujące się w naszym ofercie naszego sklepu śpiochy ozdabiane są bardzo często kolorowymi haftami lub nadrukami. Występują w różnych kolorach i krojach. Ubranka dla noworodka powinny być wykonane z delikatnych materiałów i miękki w dotyku. Ze względu na to, że są uszyte z bawełny organicznej, pozwalają skórze oddychać, a równocześnie odprowadzają wilgoć, dzięki czemu chronią dziecko przed przegrzaniem.

Śpiochy zakłada się najczęściej dzieciom do 1,5 roku życia, a więc produkowane są przede wszystkim w rozmiarach 56-86. Proponujemy je w różnych kolorach i wzorach. Najbardziej znanymi firmami oferującymi śpioszki dla niemowlaka na rynku polskim są m.in. Pinokio, Mea, Nicol, Ewa Klucze czy Mrofi.

Podczas kompletowania wyprawki pamiętaj o tym, że powinny znaleźć się w niej śpiochy dziecięce. Dzięki zastosowanym zapięciom w kroku umożliwią szybką zmianę pieluchy.

W naszym sklepie dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej. Wyróżniają je nie tylko ciekawe wzory, ale i kroje. Przejrzyj urocze śpioszki dla noworodka zamieszczone w tej zakładce!

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji