Spacerowe

Wózki spacerowe dla dzieci, X-lander

Jest 1 produkt.

Wózek spacerowy różni się od modelu z gondolą pozycją, w której podróżuje maluszek, stąd używany jest dopiero w czasie kiedy dziecko może już samodzielnie siedzieć. Rodzice, zwykle kupują wózek wielofunkcyjny z gondolą, montując w odpowiednim czasie w jej miejsce spacerówkę. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest jeden zakup i komfortowe prowadzenie wózka zarówno w wersji z gondolą, jak i spacerówką, lecz rodzice wcześniej czy później zauważają również wady. Poza komfortem dla dziecka drugą rzeczą, na którą rodzice zwracają uwagę, kupując wózek jest jego waga i zajmowane miejsce. Właśnie te cechy sprawiają, że rodzice często w odpowiednim wieku dziecka decydują się na zakup typowej spacerówki. Wybór często pada wtedy na wózek parasolka. Ta lekka i wygodna spacerówka dzięki małej wadze i doskonałemu systemowi składania jest niezwykle wygodna dla rodziców. Wózek spacerowy parasolka zajmuje niewiele miejsca a wniesienie go czy zniesienie nawet z kilku pięter nie sprawia problemu.
Szukając wózka, warto wybrać taki który będzie posiadał aluminiową konstrukcję i łatwy system składania. Często w wyposażeniu wózka spacerowego znajdziemy osłonę na nóżki i osłony typu przeciwdeszczowego czy moskitierę. Wózki spacerowe są trudniejsze w prowadzeniu, jednakże ich lekkość wynagradza wszystkie niedogodności.

Spacerowe
Spacerowe
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 7 ocen
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu

Filtr produktów:

Producent
  • Wózek dziecięcy Delti LIV purple

    Producent: X-lander

    XLAND_LIV_PURPLE

    Wózek we fioletowym kolorze. Składany w słupek - tzw parasolka. Lekki i zwrotny. W sam raz na miejskie wycieczki. Produkt doskonały dla mam które mają już dość dźwigania dużego wózka terenowego. Wózek Delti LIV posiada szereg udogodnień dla dziecka. Jest wygodny i wykonano go  z wysokiej jakości materiałów. 

    239,00 zł