Smoczek 3+ do butelek ULTRA Tommee Tippee 42401068 (2szt)

TT_42401068


Tommee Tippee

Nowy produkt

Smoczek 3+ do but. ULTRA Tommee T. 42401068 (2szt) Powiększ
Tommee Tippee Tommee Tippee

Smoczek do najnowszej butelki Tommee Tippee ULTRA. Przepływ 3m+. W zestawie znajdują się 2 sztuki smoczków.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

26,73 zł

brutto

26,73 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 8 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

Więcej informacji

Naturalne ssanie

Naturalne ssanie

Super szeroki smoczek na szyjce butelki Ultra oferuje kształt jak-pierś, ułatwiający dziecku ułożenie ust do ssania. Smoczek wykonany jest z super delikatnego, wysokiej klasy silikonu, który umożliwia mu ruch w wielu kierunkach, tak jak pierś, kopiując naturalną pracę piersi. Butelka jak-pierś ułatwia naprzemienne karmienie piersią i z butelki.

Strefa uszczelniająca

Strefa uszczelniająca

Wyprofilowana strefa jest w unikalny sposób wbudowana w smoczek Ultra i idealnie dopasowuje się do otwartych ust dziecka. Umożliwia ona dziecku szczelne objęcie smoczka ustami, co pomaga zmniejszać przyjmowanie powietrza i dyskomfort. Pomaga także zapobiegać kapaniu mleka, by karmienie było bardziej komfortowe

Idealny przepływ

idealny przepływ

Innowacyjny, ustawiony pod kątem smoczek butelki Ultra zapewnia bardziej komfortową, pionową pozycję karmienia dla dziecka oraz równomierny przepływ mleka do smoczka aż do samego końca karmienia.

Idealny kształt

idealny kształt

Butelka Ultra ma idealny kształt, by można ją było komfortowo złapać dłońmi podczas karmienia. Butelkę można złapać za szeroką szyjkę, trzymać od podstawy lub chwycić za konturową podstawę, dzięki czemu karmienie będzie dla wszystkich komfortowe.

Bezpieczny dla dziecka

bezpieczny

Wszystkie butelki do karmienia Tommee Tippee, w tym butelka Ultra, nie zawierają bisfenolu A (BPA), aby były w pełni bezpieczne.

Seria produktów

seria produktów

Seria butelek do karmienia Ultra jest dostępna o pojemnościach 150ml/5floz oraz 260ml/9floz. Wszystkie butelki posiadają smoczek o wolnym przepływie, a dodatkowo można zakupić pakowane podwójnie smoczki o średnim i szybkim przepływie. Butelki Tommee Tippee Ultra można stosować wyłącznie ze smoczkami Tommee Tippee Ultra i nie należy ich zamieniać na butelki Tommee Tippee Closer to Nature. Butelka Ultra pasuje do sterylizatorów parowych Tommee Tippee, a także akcesoriów do karmienia.