Filtr produktów:

Śliniaki

Śliniaki 

Jest 41 produktów.
Pokazano 1 - 41 z 41 produktów

Aby każdy posiłek nie wiązał się z czyszczeniem i praniem ubranek warto dla niemowlaka zakupić odpowiedni śliniaczek. Śliniak pozwala uniknąć zabrudzeń na ubrankach. Śliniaki produkowane są z różnych materiałów. Na rynku możemy znaleźć śliniak bawełniany, plastikowy, silikonowy oraz śliniaki foliowe.
Produkowane są również różne rodzaje śliniaczków. Bardzo popularne są śliniaki dla niemowląt z kieszonką dzięki której resztki jedzenia nie spadają na podłogę lecz zatrzymują się właśnie w kieszonce w dolnej części śliniaka.
Dla starszych dzieci często jest kupowany śliniak z rękawami który doskonale chroni ubranka maluszka przed zabrudzeniem.
Śliniaczki dla niemowląt mogą być wyposażone w różne mocowania. Zdecydowanie najbardziej wygodny dla dzieci jest sliniak mocowany na rzep. Łatwo się go zakłada oraz szybko zdejmuje.
Rodzice którzy wybierają się na dłuższą wyprawę docenią z pewnością śliniaki jednorazowe. Paczka śliniaków jednorazowych zawiera większa ilość sztuk a po posiłku można je swobodnie wyrzucić.