Rożki dla niemowląt

Rożki - beciki dla niemowląt

Rożki dla niemowląt są szczególnie potrzebne w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka. Dzięki niemu biorąc dziecko na ręce czujemy się pewniej i bezpieczniej. Jest to szczególnie ważne dla osób które mają mniej doświadczenia z tak małymi dziećmi. Rożek dla niemowlaka docenią też dziadkowie.
Rożki niemowlęce produkowane są z najwyższej jakości bawełny oraz mięciutkiego wypełnienia. Sprawia to, że po rozłożeniu rożek dla noworodka przypomina tradycyjną kołderkę i jest bardzo często używany właśnie w tej formie, więc nie ma obaw co do jego krótkiej przydatności.
Zanim kupimy becik warto się zastanowić czy wybrać go w formie miękkiej czy może usztywniany. Usztywnienie podtrzymuje szczególnie główkę dziecka, które na początku nie jest w stanie samemu jej utrzymać. Wkład usztywniający da się zwykle łatwo wyjąć więc rożek pozostaje wielofunkcyjny. Beciki występują w różnych wzorach i kolorach. W ostatnich latach bardzo popularne są rożki minky. Oferujemy rożki proste oraz przyozdobione falbaną i szarfa do przewiązania becika. Mnogość wzorów sprawia że każdy rodzic znajdzie produkt który spełni jego oczekiwania.
Polecamy rożki dla dzieci gdyż pozwalają trzymać dziecko bezpieczniej oraz są wielofunkcyjne i mogą posłużyć dziecku przez dłuższy czas. 

Pokazuje 1-24 z 121 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji