Ręczniki i okrycia kąpielowe

Kąpiel może być dla maluszka codzienną przygodą. Wiele małych dzieci uwielbia kontakt z wodą, o ile może kąpać się w miłym i ciepłym miejscu. Wyjęte z wody niemowlęta często płaczą ze względu na nagłą, nieprzyjemną zmianę temperatury otoczenia. Aby zapewnić im komfort w trakcie troski o ich higienę, warto wybrać odpowiednie akcesoria z najwyższej półki.

Jednym z nich jest dobrej jakości okrycie kąpielowe, czyli ręcznik z kapturkiem. Jest szczególnie lubiane przez rodziców i wypiera tradycyjny ręcznik kąpielowy dla niemowlaka. Kapturek umożliwia wygodne zakrycie główki, która jest najbardziej po kąpieli narażona na utratę ciepła.

Konstrukcja ręczników kąpielowych z kapturkiem, pozwala dokładnie opatulić dziecko po wyjęciu z wanienki. Otulenie maleństwa nie tylko służy osuszeniu jego skóry, która nie może pozostać wilgotna, bo to naraża ją na powstanie odparzeń. Zapewnia też wspomniane zachowanie wysokiej temperatury ciała po wyjęciu z wody, co sprawia, że rytuał kąpieli staje się dla dziecka przyjemnością. Jeśli do tego jest wykonany z miłej w dotyku tkaniny dobrze wchłaniającej wilgoć – z pewnością produkt wysokiej jakości.

Polecamy okrycia i ręczniki kąpielowe dla niemowląt takich firm jak BabyOno, Canpol, Tega, czy Mrofi. Cechuje je wysoka jakość materiału i doskonałe wykonanie. Ręczniki i okrycia często zdobione są kolorowymi aplikacjami oraz ślicznymi haftami.

Pokazuje 1-24 z 151 pozycji

Niemowlęce ręczniki kąpielowe z najwyższej półki

Niewątpliwie ręcznik dla noworodka produkowany jest zwykle z najlepszej frotty, a ostatnio coraz popularniejsze są modele kąpielowe dla niemowląt ze specjalnego weluru, który doskonale chłonie wodę. Często spotykane są również ręczniki wykonane z bawełny znanej ze swoich właściwości higroskopijnych. Okrycia te szybko wysychają, co sprawia, że można ich używać niedługo po wypraniu.

Produkt stworzony dla niemowlaka ma proporcje dopasowane do ciała malucha. W naszym sklepie internetowym okrycia po kąpieli dla niemowląt występują w kilku rozmiarach w szerokościach od 75 cm do 100 cm, możliwy jest więc zakup dużego ręcznika kąpielowego dla starszego dziecka.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji