Przytulanki dla niemowlaka - szmacianki - zwierzątka

Przytulanki dla niemowlaka to jedna z najbliższych zabawek, z którymi nie rozstają się przez długi czas.  Czasem dziecko na taką przytulankę wybierze sobie ulubioną pieluszkę tetrową albo szmaciankę lub poduszkę. Przytulanka daje poczucie bezpieczeństwa i jest dla niemowlaka i noworodka najważniejszą rzeczą, o której każdy odpowiedzialny rodzic nie może zapomnieć np. podczas spaceru, czy tym bardziej wyjazdu na wakacje. Przewidujący rodzice, wiedząc, że jest to przedmiot, który może być ważnym przez lata, pomyśleć powinni o przygotowaniu duplikatu na wypadek jakiegoś nieszczęścia. Jeżeli jest to pluszowa maskotka, warto kupić druga taką samą i schować.

Tylko u nas znaleźć można najpiękniejsze przytulanki dla niemowlaka i noworodka od dobrych producentów i w tak konkurencyjnych cenach. Przyjemna w dotyku zabawka na pewno sprawi ogromną radość każdemu dziecku.

Pokazuje 1-24 z 44 pozycji

Najlepsze przytulanki sensoryczne dla noworodka

W sprzedaży dostępne są w różnych rozmiarach maskotki wykonane w sposób w pełni profesjonalny. Po te większe sięgnij, gdy masz starsze potomstwo. Pierwsza przytulanka dla noworodka, niemowląt czy Twojego dziecka w nieco starszym wieku powinna być bowiem mniejsza, aby maluszek mógł próbować ją samodzielnie podnosić i przekładać z ręki do ręki. To właśnie z tego powodu przytulanki sensoryczne będą strzałem w dziesiątkę. Miękkie maskotki z łapkami, uszkami czy skrzydełkami uzupełnione o specjalne metki, szumiące wkładki, grzechotki czy gryzaczki zapewniają maluchowi rozrywkę, pomagają rozwijać małą motorykę, stymulują zmysły i rozwijają zdolności poznawcze.

Bezpieczne i jakościowe pluszowe zabawki

Zgromadzone w naszej ofercie przytulanki dla noworodka, niemowląt i starszych dzieci są całkowicie bezpieczne, m.in. dlatego, że powstały z wysokiej jakości materiałów przyjaznych wrażliwej skórze dziecka. Tkaniny wykazują właściwości hipoalergiczne, są bardzo delikatne, puszyste oraz profesjonalnie uszyte, a więc przygotowane na energiczne przytulanie, gryzienie, tarmoszenie czy zgniatanie. Wszystkie elementy dodatkowe, na przykład twardsze gryzaki czy kółka, zostały mocno przytwierdzone, więc znika ryzyko ich niekontrolowanego odczepienia od przytulanki dla niemowląt i noworodków. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych produkty mogą być idealnym prezentem z okazji narodzin, chrztu czy imienin. Dzieci uwielbiają takie upominki!

Maskotki i przytulanki dla dzieci – dlaczego są tak ważne?

Trudno wyobrazić sobie pokój dziecięcy bez maskotek. Pozwalają one na zapewnienia maluchom poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Drobne, delikatne, miękkie i ciepłe pluszowe zabawki sprawiają, że czuje się ono pewnie i może zaspokoić potrzebę bliskości, nawet gdy rodziców nie ma w pobliżu. Oprócz tego przytulanki dla dziecka w każdym wieku również noworodka i niemowlaka, są sposobem na nudę. Wielokolorowe i różnokształtne postaci wzbudzają ciekawość i zachęcają do zainteresowania się nimi. Maluchy uwielbiają też wspólną zabawę z rodzicami – w ten sposób możesz zadbać zarówno o dobre samopoczucie Twojego potomstwa, jak i stymulować jego rozwój. Przytulanki dla dzieci idealnie nadają się bowiem do odgrywania scenek, prowadzenia dialogów czy wymyślania ciekawych historyjek.

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji