Pokrowiec na przewijak TyiMy


TyiMy

Nowy produkt

Pokrowiec na przewijak TyiMy Powiększ

TyiMy TyiMy

Jednym z niezbędnych elementów każdej wyprawki jest przewijak. Nie zawsze jednak jego powierzchnia jest przyjemna w dotyku dla malucha. Dlatego warto stosować miękki i niezwykle chłonny pokrowiec na przewijak taki jak model TyiMy. Został on wykonany z materiałów spełniających wysokie standardy, w tym wymogi certyfikatu EKO-TEX, który wskazuje na to, że produkt nie zawiera substancji szkodliwych.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

16,90 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 5 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.

Więcej informacji

Wykonanie z materiału typu frotte zapewnia pokrowcowi odpowiednią miękkość podczas codziennej pielęgnacji. Dzięki temu niemowlak spokojnie leży na przewijaku. Można go szybko przebrać lub wykonać odpowiedni zabieg pielęgnacyjny. Pokrowiec posiada gumkę, która sprawia, że mocno trzyma się blatu, a do tego nie doprowadza do powstawania fałd. Te pokrowce do przewijaków są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu pasują do każdego łóżeczka.

W składzie pokrowca znajduje się bawełna, zapewniająca miękkość i delikatny dotyk, a także poliester, odpowiadający za wysoką wytrzymałość produktu i odporność na częste prania. Takie wyposażenie dla niemowlaków sprawia, że opieka nad nimi jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. W dodatku pokrowiec posiada bardzo atrakcyjną cenę. Warto już teraz zdecydować się na jego przetestowanie.

Pokrowiec na przewijak TyiMy

Ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 2 ocen