Prześcieradła

Prześcieradła frotte i nieprzemakalne dla niemowląt i dzieci

Jest 35 produktów.

Prześcieradła dla niemowlaka występują w dwóch podstawowych wymiarach. Dedykowane są dla łóżeczek o wymiarach 120x60 lub 140x70. Najpopularniejszymi materiałami z których produkowane są prześcieradła na łóżeczka niemowlęce są bawełna i materiał frotte. Prześcieradło bawełniane występuje w wielu kolorach i wzorach. Sklep wyprawkowy.pl w stałej ofercie posiada ponad 100 wzorów prześcieradeł bawełnianych. Prześcieradło frotte jest najczęściej jednolite kolorystycznie.
Szukając prześcieradła warto zwrócić uwagę aby miało wszytą gumkę na krawędzi. Prześcieradło z gumką posiadając dodatkowe zakładki, nie zsuwa się z materacyka i jest wygodne zarówno dla rodziców jak i maluszka.
Ciekawym produktem którego zakup powinni rozważyć rodzice jest prześcieradło nieprzemakalne. Prześcieradło nieprzemakalne poza wierzchnim materiałem posiada dodatkowa warstwę która zabezpiecza materac przed zabrudzeniem. Mimo wyższej ceny pozwala ono uniknąć przykrych niespodzianek. Polecamy prześcieradła nieprzemakalne dla niemowląt gdyż jest to produkt niezwykle przydatny w okresie niemowlęcym i w czasie nauki korzystania z nocnika.

Prześcieradła
Prześcieradła
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 8 ocen
Pokazano 1 - 35 z 35 produktów

Filtr produktów: