Pluszowe pozytywki dla dzieci i niemowlaków w wieku 0m +

Grające pluszaki zawieszone na konstrukcji w formie karuzeli montuje się już nad łóżeczkami noworodków. Są to jedne z pierwszych zabawek, które emitują przyjemne dla ucha melodie. W ciągu dnia utrzymują zainteresowanie najmłodszych i starszych dzieci dzięki wyrazistym, często kontrastowym wzorom. Popularne są też nakręcane akcesoria w formie szkatułek, a coraz częściej spotyka się pluszowe pozytywki dla niemowląt, których duży wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Pokazuje 1-10 z 10 pozycji

Pozytywki dla niemowląt i starszych dzieci

Nowoczesne pozytywki dla dzieci, dzięki delikatnym dźwiękom uspokajają i ułatwiają zasypianie maluszkowi. Produkowane są one najczęściej w formie pluszowych zabawek, a dźwięk pozytywki uruchamiany jest poprzez pociągnięcie za specjalny sznureczek. Dzięki uniwersalnym uchwytom, z powodzeniem mogą one być stosowane jako pozytywka do łóżeczka, jak i zabawka do wózka.

Podobają się też starszakom, które chętnie się nimi bawią i zabierają je na spacery i wyjazdy. Pluszowe artykuły grające dla niemowląt stymulują rozwój malucha już od pierwszych miesięcy jego życia. Pomagają:

  • zauważać związki przyczynowo-skutkowe,
  • rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową,
  • ćwiczyć motorykę,
  • wzbudzać ciekawość,
  • zachęcać do zabawy.

Wieczorami i w nocy uspokajające dźwięki wydawane przez te artykuły pozwalają niemowlęciu się wyciszyć i usypiają je. Produkty Canpol Babies, BabyOno i Tiny Love mają wygodne uchwyty, które można przyczepić do łóżeczka, wózka czy innego przedmiotu, a pluszowe akcesoria marki Cloud B wyróżniają się zapięciem na rzep o długości odpowiedniej do zawieszenia na przykład na drewnianej barierce.

Pozytywki dla dzieci, które rozwijają zmysły

W dobie zabawek edukacyjnych i sensorycznych nawet przytulanki pełnią inne funkcje niż tylko odgrywanie melodii. Artykuły sprzedawane w naszym sklepie:

  • są uszyte z materiałów o rozmaitych strukturach,
  • wydają różne dźwięki, w tym szelest czy grzechotanie,
  • często są wyposażone w lusterka,
  • mają dołączone gryzaki.

To sprawia, że oddziałują na wszystkie rozwijające się zmysły niemowląt. Dzięki temu, że są pluszowe, przydają się też dla starszych pociech, które, bawiąc się nimi, ćwiczą umiejętności, które przydadzą im się w późniejszym życiu. Maluchy otaczają zabawki opieką, noszą, wożą w wózkach i przytulają. Przywiązują się do nich i przez długi czas chętnie odtwarzają dostępne melodie.

Pluszowa pozytywka dla niemowląt to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu malcowi, a rodzicom pomoże w utuleniu dziecka do snu. Odpowiednio zaprojektowane pozytywki dla dzieci uspokoją każdego malucha i mogą być nawet świetnym rozpraszaczem w sytuacji, gdy dziecko zrobi sobie krzywdę i rozpaczliwie płacze. Dostępne w naszej ofercie, wysokiej jakości pozytywki dla niemowląt nie tylko przypadną do gustu każdemu dziecku, ale będą także wytrzymałe, a przy tym oczywiście w pełni bezpieczne.

Produkt dodany do listy ulubionych