Pokoik

Pokój dla niemowlaka

Kiedy dziecko ma przyjść na świat rodzice często staja przed dylematem, czy urządzać oddzielny pokój dla niemowlaka, czy może łóżeczko ulokować w swojej sypialni. Bez względu jakie decyzje w związku z tym zostaną podjęte nowemu członkowi rodziny musimy zapewnić najlepsze warunki jakie tylko możemy.
Jeśli decydujemy się na własną sypialnię trzeba wygospodarować odpowiednią ilość miejsca na łóżeczko oraz wszystkie akcesoria potrzebne do pielęgnacji niemowlaka w pierwszym okresie życia. Rodzice powinni pamiętać że warto mieć pod ręką wszystko to czego używamy najczęściej np. akcesoria czy ubranka na zmianę. Dużym ułatwieniem jest zakup łóżeczka z szuflada lub meble dla niemowlaka w postaci specjalnej komody, która pomieści większość rzeczy.
Jeśli natomiast rodzice zdecydują się na oddzielny pokój dla niemowlaka na pewno łatwiej jest go urządzić w sposób optymalnie dostosowany do potrzeb dziecka. Pamiętajmy, że pokój niemowlęcy powinien być umiejscowiony jak najbliżej pokoju rodziców co ułatwia pielęgnację i opiekę nad maluszkiem. Dużym ułatwieniem jest też niania elektroniczna, dzięki której mimo naszej nieobecności w pokoiku możemy czuwać nad spokojnym snem dziecka.

Pokazuje 1-24 z 644 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji