Pojemniki na smoczki

Są różne akcesoria dla niemowląt, ale zdecydowanie jednym z najważniejszych dla nich jest smoczek. Ten mały przyjaciel każdego malucha nie raz skutecznie ratuje sytuację, uspokajając go. Niestety – ma tendencję do gubienia się. Jest jednak praktyczne rozwiązanie – pojemnik na smoczek. To niewielkie akcesorium pozwala przenosić zapasowy, który można wyciągnąć, kiedy ten dotychczas używany się zgubi lub zabrudzi.

W tym drugim przypadku jest szczególnie ważne, by nie podawać go dziecku, gdyż zanieczyszczony smoczek, a właściwie bakterie znajdujące się na nim, mogą wywoływać różne zapalenia jamy ustnej. W sytuacji więc, gdy nie ma możliwości umycia go, wprost niezbędny może okazać się drugi egzemplarz, przechowywany w specjalnym pojemniku. To higieniczne rozwiązanie zachęci dziecko do nauki dobrych nawyków.

Smoczek należy do najpotrzebniejszych akcesoriów dla niemowląt – wie to każdy rodzic. Jego przeznaczenie zaś wymaga tego, by był sterylny. Dzięki pojemnikowi na smoczek można higienicznie przenosić go, idąc na spacer czy wybierając się w dalszą podróż.

Artykuły możesz teraz w atrakcyjnej cenie kupić w naszym sklepie.

Pokazuje 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji