Pojemniki na zużyte pieluchy i pieluszki

W domu, w którym mieszka niemowlę, dbałość o higienę jest bardzo ważna. Tymczasem zużyte pampersy znajdujące się w koszu na śmieci są źródłem szkodliwych bakterii. Aby uniknąć kontaktu z zabrudzonymi jednorazowymi artykułami higienicznymi, warto zaopatrzyć się w pojemnik na pieluchy ze specjalnym systemem, który zatrzymuje przykre zapachy i wspomaga rodziców w staraniach o utrzymanie czystości w otoczeniu swojego dziecka.

Pokazuje 1-15 z 15 pozycji

Kosze na zużyte pieluchy z jednorazowymi wkładami

Każdy pojemnik na pieluchy służy do wygodnego przechowywania i utylizacji pieluszek, ale poszczególne modele różnią się od siebie detalami. Rodzicom, którzy chcą zastosować proste rozwiązanie w celu zapewnienia higieny w swoim domu, szczególnie polecamy systemy utylizacji pieluszek Sangenic i Angelcare oraz kosz Magic.

Kosz Angelcare na pieluchy wyposażony jest w specjalny system antybakteryjnych torebek, które blokują wydostawanie się z nich nieprzyjemnego zapachu. Użytkowanie tego pojemnika na zużyte pieluszki wymaga stosowania wymiennych wkładów zapasowych. Zwykłe worki nie powinny być używane do przechowywania zużytych pampersów w artykułach tej marki.

Wymienne wkłady są złożone z wielu warstw tworzących unikalny system zatrzymywania przykrych zapachów. To sprawia, że zużyta pieluszka może pozostawać w domu aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do wyrzucenia. Same pojemniki na pieluszki mogą mieścić od 128 do 180 sztuk – na które wystarczy jeden wkład jednorazowy – dzięki czemu nie trzeba ich tak często opróżniać. Jest to więc wysoce praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Pojemniki na pieluchy ze standardowymi workami na śmieci

Również zastosowanie pojemnika Magic to proste rozwiązanie, które przekonuje wielu rodziców do zakupu kosza na pieluchy. Ten produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby sam zatrzymywał przykre zapachy zużytych pampersów i nie wymagał specjalnych wkładów. Dlatego można używać w nim zwykłych worków na śmieci dostępnych w asortymencie sklepu. Kosz na pieluchy mieści ich jednorazowo około 25, dzięki czemu jeden worek wystarczy na kilka dni.

Proponujemy również zakup woreczków zapachowych, które skutecznie zablokują nieprzyjemny zapach zużytej pieluszki. Mają wiązania pozwalające na szczelne zamknięcie artykułów higienicznych w środku. W naszym sklepie internetowym dostępne są w atrakcyjnych cenach, w opakowaniach po 50 czy 100 sztuk.

Każdy kosz na zużyte pieluchy dostępny w ofercie ma szczelne i wygodne zamknięcie. Niektóre dysponują systemami chroniącymi przed otworzeniem ich przez najmłodszych. Pojemniki te można obsługiwać jedną ręką w czasie zmiany pieluchy, a drugą w bezpieczny sposób podtrzymywać malucha na przewijaku. Dzięki temu kosz na pampersy jest artykułem bezpiecznym dla niemowląt i polecanym rodzicom, którzy dbają o higienę w otoczeniu swoich dzieci.

Produkt dodany do listy ulubionych