Filter by:

Producent

Poduszki do wózka

Poduszka do wózka

Jest 1 produkt.
Pokazano 1 - 1 z 1 produktu
  • Poduszka niemowlęca KLIN Sensillo do wózka - 30x37

    Producent: Sensillo

    SEN_KLIN_WOZEK

    Poduszki – Kliny ułatwiające oddychanie są wykonane z wysokiej jakości pianki, która specjalnie dla bezpieczeństwa i komfortu snu dziecka posiada otwory oraz perforacje na całej swojej powierzchni. Takie rozwiązanie umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki temu szyja i główka dziecka będzie mniej narażona na pocenie się, a co za tym idzie...

    20,00 zł

Wybierając się na spacer z dzieckiem, warto wyposażyć wózek w wygodną dla maluszka poduszeczkę. W przypadku wózka głębokiego z gondolą poduszka do wózka dla noworodka ma najczęściej formę tradycyjnego klina znanego również z łóżeczek dziecięcych, gdzie dziecko ma główkę uniesioną minimalnie w stosunku do pozycji poziomej. Niezwykle popularna jest również poduszeczka do wózka dla noworodka specjalnie profilowana – tak zwana poduszka uszatek. Poduszka ta ma rekomendowaną przez specjalistów wysokość, a dodatkowo wokoło jej środkowej części znajduje się strefa neutralizująca wszelkie wstrząsy. Dzięki niej wszelkie spacery nawet po nie równym terenie są czystą przyjemnością.


W przypadku spacerówek dużą popularność zyskała poduszeczka do wózka motyl. Poduszka ta dzięki specjalnemu profilowaniu wyłapuje wstrząsy i pozwala wygodnie podróżować dziecku w wózku.
Zarówno poduszeczka motyl, jak i uszatek produkowane są z niezwykle popularnego pluszu minky oraz wysokiej jakości bawełny.