Podkłady poporodowe, podpaski i wkłady

Podkłady poporodowe to produkt niezbędny dla każdej młodej mamy w okresie połogu. Dzięki odpowiednim właściwościom chłonącym wilgoć dają one poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju podkładów poporodowych masz pewność, że Twoja bielizna pozostanie zawsze czysta.

Rozmiar podkładu jest większy niż podpaski, dzięki czemu ochrona przed zabrudzeniem jest pewniejsza. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala na użytkowanie podkładów dyskretnie, zapewniając jednocześnie maksimum bezpieczeństwa. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź, czy podkład poporodowy posiada odpowiednio szeroki pasek z przylepcem, uniemożliwiający przesuwanie się go pod ubraniem. Warstwy, z którego zrobiony jest podkład, muszą również zapewnić odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza oraz nie powinny powodować podrażnień.

Pokazuje 1-11 z 11 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Strona używa cookies (ciasteczek) które są wykorzystywane w celach analitycznych i marketingowych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.