Podkłady do przewijania dzieci i niemowląt

W tej kategorii znajdują się podkłady zwykłe oraz podkłady jednorazowe do przewijania, które posiadają liczne zastosowania. Tego typu akcesoria dla niemowląt są często wykorzystywane zarówno przez kobiety w czasie połogu, jak i dla dziecka. Sposób użycia jest bardzo prosty.

W czasie pieluchowania podkład do przewijania doskonale sprawdzi się do położenia na przewijak, chroniąc dziecko przed zimnym materiałem ceraty przewijaka i dodatkowo zabezpieczając go przed zabrudzeniem, oszczędzając rodzicom pracy ze sprzątaniem. Podkłady jednorazowe po zużyciu można wyrzucić.

Poza wykorzystaniem jako podkłady na przewijak sprawdzą się one wyśmienicie również u starszego dziecka, jako ochrona pościeli i materaca w czasie nauki korzystania z nocnika, kiedy rezygnuje się z pieluch.

Jednorazowe podkłady do przewijania to wygodne w użytkowaniu akcesoria i starczają na długo czasu. Dodatkowo żadna mama nie powinna o nich zapomnieć, wybierając się na spacer lub w dłuższą podróż.

Polecamy podkłady jednorazowe i inne akcesoria dla niemowląt i dzieci firm, Bella, BabyOno, Canpol czy Tufi. Są to sprawdzone na polskim rynku produkty.

Pokazuje 1-17 z 17 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji