Podgrzewacz pokarmu Thermo Ultra Rapid NUK 256317

NUK_256317


Nuk

Nowy produkt

Podgrzewacz pokarmu Thermo Ultra Rapid NUK 256317 Powiększ
Nuk Nuk

NUK Thermo Ultra Rapid to podgrzewacz do butelek, który jest niezwykle szybki. Sprawdzi się użytkowany nawet kilka razy dziennie. Przeznaczony jest do ogrzewania mleka i pokarmów stałych dla niemowląt i małych dzieci.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

144,90 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 48 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 48 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.

Więcej informacji

Podgrzewa szybko i pewnie

- podgrzewa dziecięcy pokarm za pomocą pary wodnej w ciągu zaledwie 2 minut

- możliwość podłączenia do gniazda zapalniczek samochodowych

- odpowiedni do wszystkich ogólnie dostępnych butelek i słoiczków

- urządzenie automatycznie wyłącza się po zakończeniu podgrzewania (wbudowana lampka kontrolna świeci się w czasie podgrzewania)

NUK Thermo Ultra Rapid jest podgrzewaczem do butelek, który umożliwia błyskawiczne podgrzanie pokarmu. Zajmuje ono nawet dwie minuty, co daje jeden z najlepszych wyników spośród dostępnych na rynku urządzeń. W trakcie jego trwania na sprzęcie rozświetlona jest kontrolna lampka. Uniwersalna obudowa będzie pasować do większości butelek i słoiczków oferowanych przez znane marki. Automatyczny wyłącznik zakończy pracę podgrzewacza po uzyskaniu przez jedzenie wskazanej przez obsługującego temperatury.

Komentarze

Napisz opinię

Podgrzewacz pokarmu Thermo Ultra Rapid NUK 256317

Podgrzewacz pokarmu Thermo Ultra Rapid NUK 256317