Podgrzewacz do butelek TOMMEE TIPPEE 221445

TT_221445


Tommee Tippee

Nowy produkt

Podgrzewacz do butelek Tommee Tippee 42214481 Powiększ

Tommee Tippee Tommee Tippee

Z podgrzewaczem do butelek Tommee Tippee Closer to Nature temperatura jedzenia będzie zawsze odpowiednia. Ma on bowiem wbudowaną funkcję kontroli termicznej, którą można ustawić na dowolnym poziomie. Wówczas posiłek będzie gotowy do podania w odpowiedniej chwili.

Więcej szczegółów

24h

Cena: 

116,57 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 38 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 3,80 zł.

Więcej informacji

Nie martw się że żywność będzie zbyt zimna lub zbyt gorąca. Tommee Tippee Closer to Nature - elektryczny podgrzewacz do butelek i żywności posiada regulowane funkcje kontroli termicznej mleka i żywności do odpowiedniej temperatury bez gorących punktów.

Odpowiednia regulacja mocy i system zapobiegający przegrzaniu

regulacja

 

Szybko i bezpiecznie podgrzewa mleko i pokarm dla niemowląt, zapobiegając utracie składników odżywczych tak ważnych dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Nadaje się do większości butelek

uniwersalność

 

 

Nadaje się do większości butelek co powoduje że może długo służyć, wraz z rosnącym apetytem dziecka.

Pokrętło i wbudowany termostat umożliwiają regulację temperatury

pokrętło

Bezpieczny dla dziecka, bezpieczny dla środowiska

bpa free

Wykonany z bezpiecznych dla dziecka materiałów podgrzewacz do butelek Tommee Tippee Closer to Nature sprawdza się doskonale podczas codziennego użytkowania. Dzięki wbudowaniu wygodnego pokrętła można dowolnie regulować wysokość temperatury, do jakiej ma być podgrzany posiłek. Ponadto termostat zapobiegnie jego przegrzaniu. Sprawdza się do większości butelek dostępnych na rynku. W podgrzewaczu można przygotować gotową mieszankę mleczną lub pokarm z piersi matki, a także gotowe obiadki w słoiczkach.