Filtr produktów:

Podgrzewacze do butelek

Podgrzewacze do butelek 

Jest 10 produktów.

Podgrzewacz do butelek stanowi niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które z całą pewnością doceni każda mama. To wyjątkowo prosty w obsłudze przedmiot, który umożliwia szybkie i komfortowe podgrzewanie posiłków nie tylko w butelkach, ale także w słoiczkach oraz miseczkach. Atutem podgrzewaczy do butelek niewątpliwie jest fakt, że urządzenia te zapewniają równomierne podgrzewanie posiłku w przeciągu zaledwie kilku minut.

Każdy podgrzewacz do butelek dostępny w asortymencie naszego sklepu to wysokiej jakości urządzenie, przy pomocy którego można w ciągu kilku minut podgrzać mleko, sok czy jakikolwiek inny posiłek dla swojego maluszka. Przygotowywanie pokarmów w podgrzewaczach do butelek jest nie tylko znacznie prostsze i szybsze, ale także o wiele bardziej bezpieczne niż w kuchenkach mikrofalowych. 

W naszej ofercie znajdziesz podgrzewacze m.in. takich firm jak: Philips Avent, Nuk, BabyOno, Canpol Babies, Tommee Tippee czy DrBrown`s. Osoby wybierające się w dłuższą podróż z dzieckiem z pewnością zainteresuje podgrzewacz samochodowy.

Pokazano 1 - 10 z 10 produktów