Pieluszki Bella Baby Happy Newborn (1) 2-5kg - 42 szt.

Pieluszki Bella Baby Happy Newborn (0) poniżej 2kg - 46 szt.

Pieluszki Bella Baby Happy Newborn dla noworodków o wadze do 2 kilogramów. Są chętnie polecane przez mamy które je wypróbowały i chwalą je za praktyczne wycięcie na pępuszek dziecka i bardzo dobrą chłonność.

BELLA_NBORN_0
24h
36,90 zł
Brutto

Opis

Dzięki oddychającej warstwie zewnętrznej zapewniają stały dostęp powietrza do delikatnej skóry maleństwa. Superchłonny wkład pokryty jest miękką włókniną o strukturze mikrooczek - Premium Dry, która dzięki swej budowie umożliwia wchłanianie nie tylko moczu, ale i wolnych stolców. Luźne stolce, charakterystyczne dla najmłodszych dzieci, poprzez swój lekko kwaśny odczyn mogą podrażnić skórę, dlatego niezmiernie ważne jest jak najszybsze odizolowanie ich od pupy dziecka.

Elastyczne falbanki znajdujące się wewnątrz po bokach pieluszki utrzymują zawartość na miejscu, zapobiegając bocznym przeciekom i podnosząc komfort użytkowania pieluszki. Prawidłowe zapięcie zapewniają mocne rzepy, a w odpowiednim założeniu pieluszki pomagają symetryczne ułożone obrazki na froncie pieluszki. Pieluszka w przedniej części posiada specjalne wycięcie na kikut pępowiny, które zapewniając dopływ powietrza przyspiesza gojenie i minimalizuje ryzyko podrażnień tego delikatnego miejsca.

Mocne rzepy

- zapięcia wielokrotnego użytku zapewniające właściwe mocowanie pieluszki

Wycięcie na kikut pępowinowy

- zapewnia dostęp powietrza do gojącego się pępuszka u noworodków, przyspieszając proces gojenia i zapobiegając powstawaniu podrażnień
 
Premium Dry

- Miękka włóknina o strukturze mikrooczek umożliwia szybkie wchłanianie moczu i wolnych stolców do wnętrza pieluszki, dzięki czemu nie podrażniają one wrażliwej skóry dziecka

Kolorowe obrazki na froncie

- symetrycznie ułożone umożliwiają prawidłowe zapięcie pieluszki

Wysokie elastyczne falbanki

- znajdujące się po obu stronach pieluszki, utrzymują jej zawartość wewnątrz zapobiegając bocznemu przeciekaniu

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klient który kupił ten produkt, kupił również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji