Filtr produktów:

Producent

Pieluszki bambusowe i z algami

Pieluszki bambusowe i z algami 

Jest 103 produktów.
Pokazano 1 - 48 z 103 produktów

Pieluszki bambusowe to niekwestionowany przebój ostatnich lat. Duże zainteresowanie produktami z tkaniny bambusowej wynika przede wszystkim z niezwykłych właściwości bambusa. Pieluchy bambusowe w odróżnieniu od tradycyjnych pieluszek tetrowych posiadają szereg zalet.

Pielucha bambusowa jest antygrzybiczna, antybakteryjna oraz antyalergiczna. Dużo większe własności chłonne wody gwarantują, że pieluszki bambusowe świetnie sprawdzą się w roli najdelikatniejszej ściereczki do buzi, czy przy większym rozmiarze praktycznego i zdrowego ręczniczka. Małe pieluszki często używane są jako myjka bambusowa. Ważną zaletą tkaniny bambusowej jest jej samosterylizacja, gdyż pieluszka ta hamuje rozwój niektórych bakterii i grzybów co staje się ważne w przypadku dzieci z wrażliwą i delikatną skórą.

Pieluchy bambusowe doskonale sprawdzają się zarówno w chłodne jak i upalne dni. Zdolność zatrzymywania promieniowania UV sprawia, że pieluszki bambusowej z powodzeniem można używać do przykrywania wózka. Bambus jest tkaniną która ma doskonałe właściwości termoregulacyjne. Tkanina ta dobrze oddaje ciepło i utrzymuje temperaturę niższą niż otoczenie. Cechy te pozwalają na wykorzystanie pieluszki bambusowej jako kocyk na upalne dni.

Tak rewelacyjne właściwości pieluszek z bambusa sprawiają, że nie można przejść przy nich obojętnie i powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej nowoczesnej i dbającej mamy.