Pieluszki bambusowe i z algami

Pieluszki bambusowe to niekwestionowany przebój ostatnich lat. Duże zainteresowanie produktami z tkaniny bambusowej wynika przede wszystkim z niezwykłych właściwości bambusa. Pieluchy bambusowe, w odróżnieniu od tradycyjnych pieluszek tetrowych, posiadają też szerszy wachlarz zalet.

Pielucha bambusowa jest antygrzybiczna, antybakteryjna oraz antyalergiczna. Dużo wyższa chłonność wody gwarantuje, że pieluszki bambusowe świetnie sprawdzą się w roli najdelikatniejszej ściereczki do buzi, a przy większym rozmiarze tkaniny, będzie praktycznym i zdrowym ręcznikiem. Małe pieluszki bambusowe często używane są jako myjki. Ważną zaletą tkaniny bambusowej jest jej samosterylizacja, gdyż pieluszka ta hamuje rozwój niektórych bakterii i grzybów, co jest ważne w przypadku dzieci z wrażliwą i delikatną skórą.

Pieluchy bambusowe doskonale sprawdzają się zarówno w chłodne, jak i upalne dni. Zdolność zatrzymywania promieniowania UV sprawia, że pieluszki bambusowe z powodzeniem można używać do przykrywania wózka. Bambus bowiem jest tkaniną, która ma doskonałe właściwości termoregulacyjne. Tkanina ta dobrze oddaje ciepło i utrzymuje temperaturę niższą niż otoczenie. Cechy te pozwalają na wykorzystanie pieluszki bambusowej jako kocyk na upalne dni.

Rewelacyjne właściwości pieluszek z bambusa sprawiają, że nie można przejść obok nich obojętnie i powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej nowoczesnej i dbającej o swoją pociechę mamy.

Pokazuje 1-24 z 197 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych