Elektryczny aspirator do nosa Haxe NS1

HAXE_NS1


Haxe

Nowy produkt

Elektryczny aspirator do nosa Haxe NS1 Powiększ

Haxe Haxe

Aspirator elektryczny Haxe to produkt dla rodziców, którzy szukają produktu uniwersalnego i praktycznego. Umożliwia on sprawne odsysanie wydzieliny z noska dziecka bez konieczności użycia dodatkowych produktów typu odkurzacz. Aby cały proces przebiegał bez grymasów ze strony dziecka aspirator do nosa elektryczny Haxe posiada wbudowanych 12 melodii. Aspirator Haxe Ns1 posiada ponadto w standardzie 2 różne końcówki zarówno do gęstej jak i wodnistej wydzieliny. Szerzej o tym ciekawym urządzeniu napisano w opisie rozszerzonym. 

Więcej szczegółów

Cena: 

99,00 zł

brutto

Kupując ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 33 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.

Więcej informacji

Dlaczego katar u noworodka czy niemowląt jest tak niebezpieczny?

Katar może być jednym z objawów infekcji wirusowej lub być skutkiem zbyt suchego powietrza. Zatkany nosek niemowlaka jest często przyczyną rozdrażnienia dziecka oraz utrudnia mu oddychanie i spanie. Niemowlę, które zmaga się z tymi nieprzyjemnymi dolegliwościami traci często również apetyt a sam katar utrudnia mu ssanie mleka matki. Jeśli rodzice w porę nie podejmą działań które pozwolą na regularne usuwanie wydzieliny z noska może dojść do powikłań. Dziecko w pierwszym okresie życia większość czasu spędza w pozycji leżącej. Kiedy zmaga się z katarem jest to niestety pozycja, która powoduje spływanie wydzieliny noska do gardła i dalej do oskrzeli. Nieleczony katar może więc powodować powikłania groźne dla malucha.

Ponieważ niemowlę nie umie samo wydmuchać noska i pozbyć się wydzieliny ważnym jest, aby rodzice wyposażeni byli w odpowiednie akcesoria, które sprawnie i skutecznie pomogą dziecku poradzić sobie z infekcją.

Jednym z bardziej skutecznych narzędzi jest aspirator do nosa elektryczny. Elektryczny odciągacz do nosa dedykowany jest dla dzieci od urodzenia do 12 lat. Rodzice, którzy szukają tego urządzenia w naszym sklepie często używają określenia „elektryczna frida do nosa” lub „elektroniczna gruszka do nosa”. Jednak różnice dzielące te urządzenia są znaczne.

cechy aspiratora

Aby przybliżyć Państwu produkt Haxe NS1 chcielibyśmy przestawić kilka jego cech:

 • Haxe aspirator do nosa NS1 posiada wbudowanych 12 melodii

 • Elektryczny aspirator do nosa dla niemowląt posiada wysoką siłę działania. Można usuwać wydzielinę w sposób ciągły lub przerywany.

 • Haxe aspirator do nosa jest bezpieczny dla dziecka. Końcówki które stykają się z ciałem dziecka są wykonane ze specjalnego miękkiego silikonu tak aby nie urazić maluszka

 • Konstrukcja urządzenia jest prosta a jego rozłożenie i złożenie nie sprawi nikomu kłopotu.

 • Aby zapewni właściwy poziom higieny automatyczny aspirator do nosa posiada wygodnie zdejmowana głowicę. Mycie jej jest dzięki temu wygodne i szybkie.

 • Elektryczny aspirator do nosa Haxe jest na tyle cichy aby umożliwić rodzicom używanie go podczas snu dziecka

 • Aspirator do nosa na baterie zasilany jest przez paluszki AA. Baterie te są dostępne praktycznie w każdym punkcie handlowym. Jeśli nawet niespodziewanie ulegną zużyciu to zamiennik zwykle jest dostępny w każdym domu.

przyciski aspiratora haxe

Zawartość zestawu Haxe NS1:

 • aspirator
 • cztery końcówki (2 wąskie i 2 szerokie)
 • instrukcja
 • gwarancja
 • komplet baterii

Demontaż oraz czyszczenie urządzenia Haxe NS1

Elektroniczny aspirator do nosa Haxe NS1 wyposażono w odłączany moduł głowicy. Firma Haxe aspirator zaprojektowała w taki sposób, aby ułatwić rodzicom konieczność systematycznego czyszczenia urządzenia. Odciągacz kataru elektryczny wystarczy rozmontować poprzez wyciągnięcie zdecydowanym ruchem głowicy i umyć ją w ciepłej wodzie. Elektryczny odsysacz do nosa posiada ponadto łatwo demontowalny zbiorniczek na wydzielinę, który odłączamy poprzez odkręcenie i wyciągnięcie z głowicy. Pamiętajmy, aby nie moczyć zasadniczej części urządzenia (moduł z bateriami). Jego czyszczenie wystarczy ograniczyć do przetracią szmatką.

głowica aspiratora Haxe Ns1

Dwie końcówki do różnego rodzaju wydzieliny

Elektryczny aspirator do nosa dla dzieci wyposażono w dwa rodzaje końcówek.

Jedna z nich – wąska – służy do odciągania wydzieliny rozrzedzonej, natomiast druga – szeroka – będzie przydatna w sytuacji kiedy wydzielina ma gęstą konsystencje.

końcówki aspiratora Haxe

Uszczelki w urządzeniu

Elektryczny odciągacz wydzieliny Haxe wyposażono w uszczelki:

 • małe, czarne pomiędzy modułem głównym a głowicą

 • duża uszczelka szara pomiędzy zbiorniczkiem na wydzielinę a głowicą, warto zwrócić uwagę ,aby jej nie zgubić, gdyż brak powoduje zmniejszenie siły ssania urządzenia.

Melodie – dodatkowa funkcjonalność aspiratora

Haxe aspirator do nosa NS1 posiada wbudowanych 12 melodii. Ich załączenie możliwe jest dzięki przyciskowi umieszczonemu na rękojeści urządzenia. Znane ballady oraz miłe uspokajające dźwięki odwracają uwagę dziecka i proces przebiega bez zbędnego grymaszenia malucha.

Ciekawy film na temat aspiratora Haxe portalu MajakMama.pl:

Mamy nadzieje, że kompleksowe informacje na temat aspiratora elektrycznego Haxe pomogą Państwu podjąć właściwą decyzję. Aspirator pomoże Państwu zadbać o zdrowie dziecka oraz ułatwi czynności pielęgnacyjne dając maluchowi ulgę. Kupując aspirator do nosa pamiętajmy, że jest to produkt użytku osobistego i zwrot jest możliwy kiedy produkt jest nie używany w absolutnie nienaruszonym stanie.