Pielęgnacja noska: aspiratory do nosa, gruszki

Aspirator do nosa, gruszka - NoseFrida, Katarek, Canpol, BabyOno, Dreambaby i Sopelek

Pielęgnacja noska noworodka czy niemowlaka sprawia rodzicom dość dużo problemów. Część rodziców w walce z katarem decyduje się na akcesoria typu gruszka do nosa. Jest to jedno z tańszych narzędzi, pozwalających oczyścić nosek dziecka z wydzieliny. Gruszki do nosa dla niemowląt są specjalnie profilowane, aby były bezpieczne w użytkowaniu, a szeroka nasada zapobiega zbyt głębokiemu wprowadzeniu jej do noska.

Ostatnie lata zrewolucjonizowały jednak dwa typy aspiratorów. Pierwszym z nich jest aspirator do nosa dla niemowląt nose frida. Aspirator frida jest jednym z pierwszych aparatów wyposażonych w specjalną rurkę i filtr, dzięki którym rodzic zasysa własnym oddechem wydzielinę do rurki. Pozwala to dokładnie oczyścić nosek dziecka.

Bardziej zaawansowanym jest aspirator do noska podłączany do domowego odkurzacza. Największą popularnością na polskim rynku cieszy się aspirator katarek. Katarek jest aspiratorem, który podłączany do odkurzacza i potrafi w bezpieczny sposób oczyścić nosek dziecka. Aspirator katarek plus posiada dodatkowo wygodną konstrukcję, ułatwiającą utrzymanie go w czystości. Polecamy aspiratory do nosa dla niemowląt i noworodków z naszej oferty jako skuteczny sposób na katar.

Pokazuje 1-21 z 21 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych