Pielęgnacja jamy ustnej

Dbanie o higienę mleczaków jest nie mniej ważne niż w przypadku zębów stałych. Korzystanie ze szczoteczki do zębów dla dzieci jest istotne nie tylko ze względu na to, by utrzymać odpowiednią czystość i wygląd ząbków – to przede wszystkim budowanie nawyków higienicznych, które zaprocentują w przyszłości. Choć rodzic musi wykazać się cierpliwością, to warto o to zawalczyć – zadbanie o zdrowie i regularne mycie zębów może bowiem ustrzec pociechę przed przykrym obowiązkiem leczenia zębów.

O higienę warto zacząć dbać już od najmłodszych lat, jeszcze przed wyrznięciem się pierwszych ząbków. Do tego celu służy dopasowana wielkością, silikonowa szczoteczka dla dzieci. Wystarczy nałożyć ją na palec i delikatnymi ruchami czyścić jamę ustną pociechy. To nie tylko dbanie o higienę, ale też kojący dla dziąseł masaż, szczególnie przydatny w okresie wyrastania mleczaków. Odpowiedni rozmiar sprawia, że łatwo mieści się w buzi.

W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze szczoteczki dla dzieci – przejrzyj dostępne egzemplarze i wybierz najlepsze dla swojego malucha.

Pokazuje 1-7 z 7 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji