Produkty do pielęgnacji Babyono

Maluchy to delikatne istoty, których wrażliwa skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz ekologiczne gąbki do kąpieli o specjalnym kształcie, który redukuje ryzyko podrażnień, a także środki czystości do ciała, w tym m.in. do mycia główki i szyi, pozwalające walczyć z objawami ciemieniuchy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego upewniliśmy się, że każdy z artykułów został wykonany z odpowiednich tworzyw, które nie uczulają. Proponujemy też szczotki dla niemowląt, dzięki którym można delikatnie rozczesać miękkie włoski.

Jeśli zaś brzdąc choruje, ważne jest, by monitorować temperaturę jego ciała. Termometry dla dzieci powinny cechować się błyskawicznym odczytem. Dlatego też najlepszym wyborem jest termometr elektroniczny. Chory maluszek też często jest marudny, stąd też tym bardziej warto zadbać o to, by jego wierny przyjaciel – smoczek – był zawsze łatwy do znalezienia. Łańcuszki do smoczka pomagają szybko go zlokalizować, ale też zabezpieczają przed zgubieniem. Przezorna mama jednak zawsze ma przy sobie specjalny pojemnik, w którym może trzymać zapasowy.

Przejrzyj wszystkie dostępne w naszej ofercie artykuły – gwarantujemy, że są to produkty wyłącznie renomowanych producentów.

Pokazuje 1-24 z 112 pozycji
Produkt dodany do listy ulubionych

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji