Łuk z zabawkami Tiny Love Słoneczny Spacer

TL1401505830R


Tiny love

Nowy produkt

Łuk z zabawkami Tiny Love Słoneczny Spacer Powiększ

Tiny love Tiny love

Zabawka która urozmaici każdą podróż malucha. Łuk który posiada szereg zabawek przyciągających uwagę dziecka. Łuk słoneczny Spacer posiada szeleszczące elementy, lusterko i wiatraczek który będzie zabawą na długi czas. Łuk można dostosować do potrzeb dziecka i odpowiednio nachylić. Wyposażony jest w uniwersalny uchwyt który umożliwia przymocowanie go do takich produktów jak fotelik, leżaczek czy wózek.

Więcej szczegółów

Brak produktu w tej opcji

Cena: 

97,00 zł

brutto

97,00 zł za szt.

Kupując ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk zawierać będzie 32 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 3,20 zł.

Więcej informacji

Wskazówki rozwojowe:

0-3 miesiąca
Przez pierwsze trzy miesiące, dziecko potrzebuje zabawek na których może skupić swoją uwagę. Dlatego warto umieścić zabawkę w odpowiedniej odległości (20-25cm) od dziecka.


2-4 miesiąca
Podczas gdy dziecko leży na plecach zabawki powinny znajdować się w zasięgu ręki, dziecko może patrzeć w lusterko-kwiatek, bawić się gryzakiem lub patrzeć na zabawki zwisające przed nim.


4-6 miesiąca
Rozwijające się zmysły dziecka i kontrola rąk pozwala na pewne uchwycenie zabawki, granie w a ku-ku posługując się szeleszczącym słoneczkiem, wkładanie gryzaka do buzi, aby ulżyć w ząbkowaniu.


Czy wiesz, że?

Do 6 miesiąca dziecko nie jest w stanie się nachylić, by sięgnąć zabawki. Z tego powodu ważne jest więc takie ustawienie łuku, by zabawki znajdowały się w zasięgu jego rączek.

Komentarze

Napisz opinię

Łuk z zabawkami Tiny Love Słoneczny Spacer

Łuk z zabawkami Tiny Love Słoneczny Spacer